8 Reacties
3 jaar geleden
Volgens mij is het vooral als je borstvoeding geeft dat het vanzelf heel snel kan gaan met de kilo's. Ik was ook 18kg aangekomen en was dat binnen 3mnd vrijwel allemaal weer kwijt
3 jaar geleden
Dat ligt heel erg aan een boel factoren. Bijv wat is je normale eetpatroon, beweeg je, hoe zit t met je hormonen. Hier duurde het 1,5 jaar tot m鈥檔 lijf weer beetje normaal was met normaal eten (niet lijnen) en regelmatig sporten.
VRIEND
3 jaar geleden
Hier duurde het ook lang hoor. Ik ben voor gezond eten en voldoende bewegen. Ik ben tegen lijnen ivm jojo effect risico. Ik heb nooit gelijnd, wel eetpatroon aangepast voor lange termijn (stoppen met frisdrank, geen koekje bij de koffie...)
Twee kinderen, na elke zwangerschap twee kilo blijven plakken. Gezond gewicht....
3 jaar geleden
Reactie op Suus196
Misschien als je weer goed gaat slapen?
Dit. Slaaptekort werkt ontzettend tegen als je wil afvallen. Je gaat meer (ongezond) eten en hebt 0 motivatie om te bewegen.
Na de 1e zat ik na 1 jaar weer op m'n oude gewicht. Mijn 2e is nu 1,5 en ik zit er nu helaas nog 5 kilo boven. Terwijl ik met beide zwangerschappen 'slechts' 12 kilo was aangekomen.
3 jaar geleden
Hier duurt het ook langer dan ik gehoopt had. Nu bijna 6 maanden verder en nog steeds 5kg meer dan voor de zwangerschap. Had gehoopt dat de borstvoeding al t werk zou doen馃檲
Vooraf deed ik al de lazyfitgirl methode (=geen dieet maar eetgewoonten aanpassen, dus langzaam maar stabiel afvallen) en die probeer ik nu weer op te pakken.
Zelf denk ik dat het toch vooral door alle veranderingen komt: slaaptekort, onzekerheid etc zorgen ook voor hormonen die t nog moeilijker maken.
'Spontaan' afvallen geloof ik persoonlijk niet in. Als je gewicht nu stabiel is moet er iets veranderen om ook verandering in die stabiliteit te krijgen. Dat kan lichamelijk zijn(maar geen idee of daar nog wat gebeurt), anders zit het toch in je leefstijl.
Probeer net wat voedzamer te eten of wat meer te bewegen en benader je lijf vanuit liefde. Het heeft veel voor jou en je kindje gedaan dus pijnig het niet ook nog met een (crash)dieet.
3 jaar geleden
Ik had mezelf een jaar de tijd gegeven om weer op mijn oude gewicht te komen. In mijn verlof ging er echt niks af. Toen ik weer ging werken en meer in het ritme kwam ging het redelijk vanzelf. Dat jaar heb ik niet helemaal gehaald, maar wel heel tevreden met wat ik wel heb bereikt.














