6 Reacties

6 jaar geleden

Ik kwam er na bijna 6 weken achter dat ik zwanger was, paar keer sushi gegeten en flink wat wijtjes gedronken. Inmiddels bijna 18 wk zwanger en tot nu toe ziet het er allemaal prima uit. Nu snel inlezen wat je wel en niet "mag"! Fijne zwangerschap!

6 jaar geleden

Ik heb ook een dag voor de positieve test nog een flink dik belegd broodje filet american op en de week daar voor nog flink geproost op mijn man zn verjaardag. Geen afwijkingen of andere rare dingen dus zou me er niet te druk om maken. Geniet van je zwangerschap, gefeliciteerd!

VRIEND

6 jaar geleden

Veel mensen weten in het begin niet eens dat ze zwanger zijn en eten en drinken dingen die niet mogen. Ik ook. Was al ruim 6 weken zwanger en die weken ervoor veel filet American gegeten en sushi wezen eten en biefstuk. Het mag alleen niet vanwege de kans op toxoplasmose. Maar, zoals ik schrijf "een kans op". Dus het is niet zo dat het per definitie schadelijk is. Nu je weet dat je zwanger bent moet je het natuurlijk niet meer eten. Maar dat je het gehad hebt hoeft niet schadelijk te zijn.

6 jaar geleden

Helemaal in het begin van je zwangerschap is je baby nog niet direct verbonden met jouw bloed. Dit gebeurt vanaf week 6

6 jaar geleden

Hartstikke bedankt voor jullie reacties! 😁

6 jaar geleden

Of het kwaad kan, weet niemand zeker, maar wat je daarmee kunt is hetzelfde: niets ☺️ Ik heb de avond voor mijn positieve test nog een heerlijke fles Weisburgunder gedeeld met een vriendin. Was echt ongepland zwanger 🤷🏽‍♀️ Spons erover, je niet meer bezatten en flink je sla wassen. Gefeliciteerd!!