11 Reacties
5 jaar geleden
Ik heb dus wel een heel klein beetje geproefd (nadat het goed doorbakken was natuurlijk) en het smaakte prima. Kan dit kleine beetje eventueel al kwaad?
De rest laat ik aan me voorbij gaan, ik neem liever een stokbroodje vanavond dan dat ik het risico neem 🥲 ben nu al wel bang over dat kleine beetje dat ik geproefd had..
5 jaar geleden
Ik heb dus wel een heel klein beetje geproefd (nadat het goed doorbakken wa ...
Maar wat maakt je bang? De datum is 5/3, je hebt het niet lang daarna bereid, je hebt het helemaal doorbakken én het heeft in de oven gestaan. Gaarder kan het haast niet zijn. 😅
5 jaar geleden
Je hebt het inderdaad snel door mocht het niet meer goed zijn geweest zoals je zelf zegt. Ik kan trouwens de geur en smaak van vlees en kip niet zo heel goed tolereren. Mijn moeder had hetzelfde met gehakt. Die kon daar ook niet meer tegen.
Even afwachten dus, waarschijnlijk was het nog gewoon goed als de datum tot 5/3 is 😉
5 jaar geleden
Reactie op Daan86
Neehoor. Veilig als ik het zo lees.
Doorgebakken, oven en tot 5-3 houdbaar. ...
Lief dat je het aan je ouders hebt nagevraagd bedankt!!
5 jaar geleden
Dank jullie wel lieve dames 💗 heb het uiteindelijk toch niet gedaan just to be sure, maar denk dat het eigenlijk wel gewoon had gekund! Fijne zwangerschap nog dames!!














