Hoihoi.
Net gyn geweest had 2 cm ontsluiting en ze hebben me gestript.. dames die hier ervaring mee hadden dat het toch door zet de weeën en bevalling?
Liefs.
Hey! Ik had een consultatie bij de gynaecoloog op mijn uitgerekende datum. Zij had me toen ook wat gestript, ik had toen 1cm ontsluiting. Resultaat dat ik de volgende dag ben bevallen. Veel succes nog!
Hey! Ik had een consultatie bij de gynaecoloog op mijn uitgerekende datum. ...
Ik hoop het... heb heftige krampen gehad op
12;05
12;11
12;19
12;32
12;39
Ben 10;40 / 10;45 gestript...
Weet niet wat ik moet denken en of vinden morgen 40 weken...
Ik ben 2 keer gestript maar duurde daarna nog wel even tot de bevalling. Afspraak gemaakt om in te leiden, gelukkig toch spontane bevalling 2 dagen daarvoor (41 weken, 1 dag).
Bij mijn eerste bevalling heeft het strippen zeker geholpen; volgende dag is mijn dochter geboren.
Bij de tweede bevalling ben ik 3 keer gestript, maar die keer heeft het helemaal niks gedaan. Toen ben ik pas bevallen na het doorprikken van de vliezen op 41+6 weken.🙈
Ik hoop het... heb heftige krampen gehad op
12;05
12;11
12;19
12;32
12;39 ...
Bij twijfel zou ik je aanraden zeker te bellen naar de materniteit of gynaecoloog Dat heb ik ook gedaan. Bij mij was dit m'n eerste kindje, dus ik wist ook niet zo goed wat te doen of wanneer ik effectief moest vertrekken naar het ziekenhuis.
Bij twijfel zou ik je aanraden zeker te bellen naar de materniteit of gynae ...
Voor ons is het ook het eerste kindje... de krampen blijven een beetje door gaan.. soms om de 5 minuten soms om de 10 soms om de 20 houden wel 1 a 2 minuten heftig aan... weet niet wat ik moet denken 🤔🤔🤔
Ik bleef goed timen en de pijn wat bestrijden met warmte zoals kersenpitkussen of wanneer het heftiger werd ging ik in bad en sproeide warm water op m'n rug . Ik had vooral pijn aan m'n rug de pijn aan m'n buik kon ik weg ademen. Misschien heb je hier iets aan
Bij mijn zoontje ben ik met een paar dagen voor 40 weken gestript omdat ik sinds 37 weken voorweeën had. Had 1cm ontsluiting sinds 37 weken. Begon direct daarna te rommelen en 4 uur na het strippen had ik echt regelmatige weeën en kon ik de verloskundige bellen. Toen ze kwam had ik al 4cm ontsluiting. Ben nu zwanger van de tweede.❤
Ik had al 4cm ontsluiting toen ik gestript werd op 40 weken maar het zette toch niet door. Op 40+4 nog eens gestript en toen kwamen de weeen meteen! 6 uur later ben ik bevallen.