7 Reacties

5 jaar geleden

Maak je niet druk, dit komt wel vaker voor. Onder andere doordat door de hormonen je darmen trager gaan werken. Ze zitten voller, wat voor gewicht zorgt, en je komt er soms wat door aan. Daarnaast kan het zijn dat je borsten zo vroeg al groeien en dus ook meer gaan wegen. 1 kilo aankomen is volkomen normaal. Op het zelfde gewicht blijven of iets afvallen trouwens ook.

5 jaar geleden

Waar ben je onzeker over? Het kan best zijn dat het een poos hierbij blijft, geen idee. Elk lijf is anders. Ik ben 19 weken zwanger en 4 kilo aangekomen. Geen idee of dit goed of slecht is. Probeer voldoende friet en groenten te eten en genoeg water te drinken.

5 jaar geleden

Ik viel trouwens de eerste weken af.

5 jaar geleden

Ja had ik ook. Vond het ook lastig. Vind het nog lastig. Ik heb normaal bmi en ben nu 13 weken en bijna 3kilo aangekomen. Ik hoop dat het nu even stabiel blijft. Probeer ook iets meer op de hoeveelheid eten en bewegen weer te letten.

5 jaar geleden

Kben de eerste 13weken ni bijgekome, derna begon da met 1 kilo 2 kilo... nu zen ik ondertussen 34+5 weken en ben 13kilo bijgekome😊

5 jaar geleden

Reactie op Ditte_

Waar ben je onzeker over? Het kan best zijn dat het een poos hierbij blijft ...
Hahahah friet haha ik weet dat je fruit bedoelt maar ik vind het echt grappig ;)

5 jaar geleden

Het is zo verschillend bij iedereen.. Tot de 20 weken echo was ik maar 1 kilo aangekomen, vriendin, die 2 Dagen later uitgeteld is, was toen Al 11 kilo aangekomen 🤷‍♀️