4 Reacties
4 jaar geleden
Adem blijven halen 馃槣
De pillen zijn uit voorzorg terug geroepen omdat er in de fabriek in de grondstoffen een verkeerde stof is aangetroffen maar niet in het eindproduct. Dit was dus uit voorzorg dus de kans dat je verkeerde pillen had is minimaal. Daarnaast is het slecht bij langdurig gebruik, namelijk jaren lang.
Ben zelf de zwanger omega 3 gaan gebruiken van Davitamon. Deze waren niet terug geroepen :)
Geen stress meer, lekker gaan genieten van je zwangerschap 馃槝
https://www.davitamon.nl/algemene-informatie/terugroepactie-davitamon/
4 jaar geleden
Oei, snap dat het schrikken is! Maar zoals ik al lees valt het gelukkig mee. Sowieso betekend kankerverwekkend natuurlijk niet meteen het ergste.
Ik raad je Mama Dag en Mama Nacht aan van Vitakruid. Deze bevatten alles wat je nodig hebt als mama 茅n je slikt een pil sochtends en savonds, zodat de juiste vitaminen op de juiste momenten worden opgenomen. Zelf slik ik er ook nog dagelijks vegan Omega-3 bij, omdat ik geen vlees en vis eet. Ik krijg alles wat ik nodig heb zo 馃槉














