7 Reacties
5 jaar geleden
Pff spannend. Ik heb woensdag groei echo met 28 weken. Heb geen suiker (is getest) maar maak me toch zo’n zorgen....
5 jaar geleden
Pff spannend. Ik heb woensdag groei echo met 28 weken. Heb geen suiker (is ...
Snap dat je spannend vind. Maar denk dat maar heel weinig voor komt dat de kindjes echt te groot zijn of echt te klein. Ze houden alles zo goed in de gaten. Er zijn ook zoveel verschillende maten baby's . En dat is normaal want wij zijn ook allemaal verschillend... de mijne zal bij 40 weken op ong 4200 kg zijn, maar ik word eerder ingeleid en niet omdat hij boven gemiddeld is maar omdat ik insuline spuit.. sterkte.. waarom krijg je een groei echo?
5 jaar geleden
Ja dat s waar! Ik krijg een groei echo omdat ze dus vorige week me buik voelde en aangaf dat de baby groter voelde dan dat ik voor mn aantal toen 26 weken moest zijn. Dus ze gaan ff kyken en met de 20 weken echo liep de baby ook al 3 dage voorruit dus ben benieuwd naar nu..
5 jaar geleden
Spannend! Hier ook 2 kindjes boven met hoog geboortegewicht. Zoontje geboren met 4410 gr, 41 weken. Bevalling super gegaan. Dochter wordt nu geschat op 4300 gr met 40 weken. Ik heb besloten het rustig af te wachten en niet in te leiden, maar het is best een moeilijke keuze :-)
5 jaar geleden
Reactie op julia89
Spannend! Hier ook 2 kindjes boven met hoog geboortegewicht. Zoontje gebore ...
Ja snap ik. Hier ook dochter van 3900 gram bij 40 weken. Nu zoon dus was rond 4200 gram. Is niet super groot. Maar daarom zou ik niet worden ingeleid. Jij dus wel mogelijk alleen vanwege gewicht? Hier omdat ik suikers heb en insuline spuit en daardoor placenta na 38 weken minder werkt














