4 Reacties

4 jaar geleden

Kan echt geen kwaad voor een keertje. Als het eigeel al iets gestold is is het al prima. Het eigeel mag niet vloeibaar zijn. Maar dan nog is dat voor 1x niet erg.

4 jaar geleden

Nee joh, als het gewoon een vers ei is geen probleem!

4 jaar geleden

Maakt met Nederlandse eieren echt niet uit. Je hebt een kans van 1 op 20.000 dat je er salmonella van krijgt. Dit is voor jezelf echt niet fijn maar voor je baby ongevaarlijk.

4 jaar geleden

In Nederland is het niet mogen eten van (deels) rauw ei ook een beetje achterhaald. Er zou theoretisch salmonella in voor kunnen komen, maar door de productie van onze eieren komt dit eigenlijk vrijwel nooit meer voor. Salmonella is overigens ook alleen schadelijk voor de moeder, dus anders dan toxoplasmose of listeria. Het gevaarlijke voor het kindje zou zijn wanneer moeder uitgedroogd raakt door salmonella. Dus geen zorgen馃槉