18 Reacties

5 jaar geleden

Ik heb hem besteld naar aanleiding van tips die ik op dit forum heb gekregen. Komt helaas pas in mei binnen en ons kindje komt in juni dus heb nog geen persoonlijke ervaring. Maar las hier veel positieve ervaringen.

5 jaar geleden

Gekocht! Zoon nu bijna 1 jaar. Ik ben er erg blij mee. Hij zal alleen geen 20 jaar meegaan net als de tripp trapp maar dat wil ik ook niet. Wij hadden ook de babyset er bij

5 jaar geleden

Gekocht! Zoon nu bijna 1 jaar. Ik ben er erg blij mee. Hij zal alleen geen ...
Ooh goed om te horen! Voor hun 20e mogen ze hier ook wel op een gewone stoel haha

5 jaar geleden

Reactie op 2345

Ooh goed om te horen! Voor hun 20e mogen ze hier ook wel op een gewone stoe ...
Je merkt wel verschil hoor in kwaliteit. Maar daar is ook de prijs naar. Maar wij zijn tevreden.

5 jaar geleden

Hier met een baby van bijna 5 maanden en new Born set. Tot nu toe zeker tevreden! Stokke en kidsmill hebben wel een 5 puntssluiting en deze maar een 3 punten.. er zit ook een onderstelletje bij om de newborn zit als wipstoel te gebruiken maar ik vond deze wel heel instabiel

5 jaar geleden

Wij hebben een 2e hands op marktplaats gekocht en deze heb ik helemaal zelf gepimpt in de kleuren die we mooi vonden. Ziet er super netjes uit! Kostte me met een gelukje 30 euro + pot goede lak. Nieuwe versie babyset zat erbij (kun je ook voor een prikkie kopen op mp eventueel) en de newbornset heb ik wel nieuw gekocht. Eerst de oudere versie newbornset via mp voor 65 euro + 3 hoezen, maar bij de prenatal hebben ze vaak een actie waardoor de nieuwe versie newbornset afgeprijsd is naar 82 euro en in de blije doos zit een prenatal 10 euro kortingsbon die je vaker kan gebruiken dus dan is hij 72 euro. Oude weer verkocht voor dezelfde prijs. Eindstand waren wij voor dit alles 112 euro kwijt. Werk zelf in de kinderopvang en daar hebben we alleen maar tripp trapps. Sommige komen uit 1993 en zijn nog steeds, op krasjes in de lak na, in perfecte staat. Vandaar mijn grote voorkeur voor deze stoel

5 jaar geleden

Je merkt wel verschil hoor in kwaliteit. Maar daar is ook de prijs naar. Ma ...
Op welke manier merk je het verschil in kwaliteit?

5 jaar geleden

Reactie op Summer2020

Wij hebben een 2e hands op marktplaats gekocht en deze heb ik helemaal zelf ...
Ja dat is inderdaad ook nog een goede optie, bedankt

5 jaar geleden

Ik ben ook een Hauck aan het overwegen! Vraagje voor de gebruikers; past de stoel makkelijk aan tafel? Zodat je het eetblad niet nodig hebt maar de tafel echt gebruikt?

4 jaar geleden

Mag ik deze even omhoog schoppen ? Hoe zijn jullie ervaringen ermee?

4 jaar geleden

Ja! Prima alternatief voor de tripp Trapp. Ook gelijk de wipper erbij gekocht die kun je op de stoel klikken. Helemaal top

4 jaar geleden

Ik heb de Hauck getest in de winkel. Wipstoeltje zat stevig en kreeg je op een simpele manier los. De stoel vond ik heel beweeglijk en een tikkeltje instabiel. Voor mijn gevoel kan een 2,5/3jarige de stoel doen wiegen. Maargoed, dat is hoe ik het ervaren heb. Ik heb hem dus niet gekocht en ben nu verder aan het kijken. Ik vond het toch fijn om de stoel zelf even te voelen in de winkel.

4 jaar geleden

Helaas stond hij bij de prenatal niet dus kon ik hem niet zelf ervaren.toch maar eens kijken bij andere winkels

4 jaar geleden

Reactie op Oort

Helaas stond hij bij de prenatal niet dus kon ik hem niet zelf ervaren.toch ...
Stond bij van Asten baby Superstore in Sliedrecht

4 jaar geleden

Reactie op July Baby On Its Way

Stond bij van Asten baby Superstore in Sliedrecht
Helaas dat is erg ver weg vanuit enschede ik ga eens kijken bij babydump ofzo dat is nog te rijden

4 jaar geleden

Reactie op Oort

Helaas dat is erg ver weg vanuit enschede ik ga eens kijken bij babydump of ...
Oh da's jammer. Je kan vast even bellen naar de winkel en navragen of je hem hebben staan

4 jaar geleden

Ik heb deze kinderstoel en mij bevalt hij niet heel goed... Mijn dochter is 1 jaar en zakt helemaal onderuit in deze stoel, terwijl ze normaal perfect rechtop kan zitten. Ook is hij vrij laag, dus staat hij niet helemaal goed ten opzichte van onze tafel. De newbornset was opzich wel handig, maar ook daar zat ze raar in, een beetje in elkaar gepropt. Wij hebben nu een simpele Ikea-stoel staan die ons véél beter bevalt en de Hauck stoel staat hier stof te vangen.

4 jaar geleden

Wij hebben hem ook, maar nog niet in gebruik. Doen jullie er een gewoon kussentje in of echt een verkleinkussen?