7 Reacties
5 jaar geleden
Ja hier ook maar dan wittig van kleur. Vroeg mezelf al af of het geen delen slijmprop zijn... nu overigens 34 weken. Al weken last van ook
5 jaar geleden
Meer afscheiding is zeker normaal hoor en niet persee iets om je zorgen over te maken. Dat heeft er gewoon mee te maken dat je zwanger bent.
Zie hier: https://www.24baby.nl/zwanger/zwangerschapskwaaltjes/vaginale-afscheiding-zwangerschap/
Als je echt witte klonters hebt, bestaat er een kans dat je flora daar beneden gewoon van slag is (wat normaal is vanwege alle hormonen) of dat je misschien een schimmeltje hebt (wat helaas ook gewoon vaak voorkomt door een zwangerschap).
5 jaar geleden
Zolang het niet stinkt of jeukt, is het niet verontrustend volgens mij. Als je het je niet lekker zit, zou ik even contact opnemen met je verloskundige.
Ik heb sinds een week ook last van vaginale afscheiding. Tis meer waterig dan slijmerig. Ben steeds bang dat het bloed is als ik wat voel 馃槄
5 jaar geleden
Reactie op BabyRH
Zolang het niet stinkt of jeukt, is het niet verontrustend volgens mij. Als ...
Ik heb jaren geleden, zonder zwangerschap, lang last gehad van brokkelige afscheiding. Dit stonk niet en ik had geen jeuk. Bleek toch een hardnekkige schimmelinfectie te zijn die lang duurde voordat het weg ging de bleef. Dus ook met alleen afscheiding dat erg anders is van structuur, laat het nakijken en loop er niet te lang mee rond..














