8 Reacties
4 jaar geleden
Kans dat je door corona zwangerschapscholestage krijgt dus jeuk. Komt dat je lever wat minder werkt op dat moment. Ik heb het zelfde gehad. Jeuk is weg urine blijft wek altijd donkerder en de dorst is ook gebleven. Hou het even in de gaten😘 beterschap
4 jaar geleden
Kans dat je door corona zwangerschapscholestage krijgt dus jeuk. Komt dat j ...
Alleen heb ik geen jeuk😂
4 jaar geleden
Reactie op Meisje2004
Alleen heb ik geen jeuk😂
Ik kreeg het pas aan het "eind" van mijn corona ziek zijn
4 jaar geleden
Van thee droog je ook uit, dus zou die even laten staan als je hier last van hebt. Ik dronk ook zo ontzettend veel toen ik corona had, er stond hier constant een kan met water op tafel, dorst was niet te lessen... Je lichaam zal het wel nodig hebben. Zou het wel even in de gaten houden inderdaad en anders even de huisarts bellen.
4 jaar geleden
Donkere urine is geconcentreerde urine. Dat betekent dus dat je, ondanks dat je veel drinkt, bog steeds te weinig drinkt voor een goede urineproductie. Als je een halve liter in korte tijd drinkt en de urine wordt helderder dan is het goed. Blijft het matig dan zou ik de dokter bellen. Van covid kun je namelijk erg ziek worden en een teruglopende urineproductie is daar een teken van
4 jaar geleden
Je lichaam kan moeite hebben met vocht vasthouden. Het kan soms helpen om citroen in je water te doen, iets meer zout binnen te nemen en het zou kunnen liggen aan te weinig beweging?
Zeker weten doe ik het niet, want ik ken de situatie niet. Je vk of ha bellen is zeker een prio.














