20 Reacties

2 dagen geleden

Hier hetzelfde gehad. Was echt zeker van m’n eisprong en toen toch ook 5 dagen terug gezet… Nouja het groeide verder hartstikke goed en ben inmiddels 24 weken☺️ . Zou je er niet te druk over maken!
De tijd tussen bevruchting en innesteling kan nog wel eens verschillen en pas na innesteling begint de groei pas echt. Dus misschien een late innesteling.

2 dagen geleden

Bij de eerste echo meten ze vaak wat kleiner, bij de termijn echo wort je vaak weer iets vooruit gezet.

2 dagen geleden

Was je zeker door een ovulatietest? Want vanaf die positieve test kan t wel 48u duren voor je ei echt springt en dan kan t ook nog lang duren voor je innesteling heeft plaatsgevonden. Zou me dus geen zorgen maken ☺️

2 dagen geleden

Bij mn zusje juist andersom. Een week vooruit gezet. Terwijl ze toen nog niet eens bevrucht kon zijn, omdat ze geen gemeenschap had gehad. Het is uiteindelijk een voorspelling/meting. Ik zou vooral de volgende opletten of het overeenkomt met deze.

gisteren

Alles is nu nog zo klein dat een meetfout snel is gemaakt. Ik was ook zeker (temperaturen, ovulatietest, vroeg positief testen, zwanger via donor dus maar 1 dag dat er zaad binnen ging (😅)). Bij de eerste echo werd ik teruggezet wat neer zou komen op zwanger worden nog voor mijn eisprong of positief testen op 6dpo. Bij de 12 weken echobwerd ik door een andere cynaecoloog weer zoveel vooruit gezet dat het wel erg goed zaad moet zijn gewreest om het eitje nog te bevruchten. Als het vruchtzakje er goed uit zag, hartje klopt en er niets gek te zien was dan zou ik die paar dagen niet zo serieus nemen.

gisteren

Reactie op GepassioneerdeOchtend965448

De tijd tussen bevruchting en innesteling kan nog wel eens verschillen en p ...
Innesteling is pas zon 6-10 dagen na de eisprong

Reactie op hope04

Was je zeker door een ovulatietest? Want vanaf die positieve test kan t wel ...
Ja weet ik zeker, een dag na de test heb ik m gevoeld rechts en tijdens de echo is ook bevestigd dat de eisprong rechts is geweest

gisteren

Ik zou wachten tot de termijn echo. Ik werd ook 4/5 dagen teruggezet, terwijl ik ovulatietesten enz gebruikt had. Bij termijnecho dikke week vooruit gezet. Nu inmiddels 30 weken zwanger!
Je zak niet de eerste, of laatste zijn, waarbij met de termijn echo er een heel andere datum uitkomt! De baby is nu zo klein dat elke minuscule meetfout een groot verschil maakt. Bij mij eerste zwangerschap zat er bijna n week tussen de uitgerekende datum van de eerste echo en termijn echo

gisteren

Reactie op LeergierigeRoos147311

Ja weet ik zeker, een dag na de test heb ik m gevoeld rechts en tijdens de ...
Dan alsnog is je lichaam geen robot 😊 het doet alles op z'n eigen tijd. Je zal zien bij je volgende echo dat je wss weer wat veder bent, maar als je je zoon zorgen maakt zou ik even overleggen met je vk. Zij kan jou miss gerustellen, daar zijn ze ook voor.
Ik had hetzelfde. Ik dacht 8 weken te zijn, werd toen op 7+1 of 7+2 gezet. Bij de echo daarna weer 2 weken vooruit gezet, dan zou mijn eisprong een week eerder zijn geweest dan ik dacht en daar geloof ik eigenlijk niks van, maar het zal wel. In ieder geval groeit de kleine goed en is er niets aan de hand, ben nu 22+1 weken (volgens de meting van de echoscopiste). Dus het kan bij jou ook gewoon goed zitten!

gisteren

Herkenbaar! Ik wist de exacte datum van bevruchting, maar werd 6 dagen terug gezet in totaal. Uiteindelijk ben ik met “bijna 42 weken” bevallen, maar mijn kindje zat nog onder het smeer. De verloskundige gaf toen ook aan dat dit niet paste bij die termijn. Wat hieronder al wordt gezegd; met dat meten van letterlijk een rijstekorrel zitten ze er makkelijk naast. Ik hoop dat je volgende echo weer goed is! 🙏🙏 (ik was 20/12 uitgerekend en ben 2/1 bevallen)
Wat spannend na de miskramen, van harte gefeliciteerd met je zwangerschap nu! 🤗 Het zegt niks over jouw situatie, maar hier werd bij de eerste echo ook 17-5 gezegd als datum. Dat klopte totaal niet met mijn eigen berekeningen van een eisprong (met ovulatietesten). Ik was daardoor ook bang dat het (weer) mis zou gaan. Met 10 weken de termijn echo kwam de vk uit op 11-5. 5 dagen eerder dus. Bij mn andere dochter had ik het weer anders. Uitgerekende datum was 23-2 en bij de 20 weken echo zei de vk "kan het zijn dat jouw uitgerekende datum niet klopt? Alle metingen zeggen 27-2"... En dat had ik ook al aangegeven bij de termijnecho 🥲 De cursor een millimeter verkeerd en tel er maar een paar dagen bij op/af.... Volgens mij is het echt een grove schatting die uitgerekende datum! Oa vandaar die 37-42 wekengrens is mijn visie 😉
Ik heb het ook gehad na een ivf traject, dus daarbij waren we 100% zeker van de terugplaatsing. Een echo later was het weer helemaal op schema.

gisteren

Hier ook gehad bij de eerste. Dacht 8.2 te zijn dit was volgens de eerste echo 7.1. De uitgerekende datum werd met de termijnecho 28 juli. Zelf kwam ik uit op 20/21 juli. Het is niet meer aangepast, bleef zo. Ben uiteindelijk spontaan bevallen op de 22e 😅 Bij de jongste kwam het exact overeen
Dankjulliewel voor alle reacties☺️ het geeft goede hoop🍀

Reactie op LeergierigeRoos147311

Ja weet ik zeker, een dag na de test heb ik m gevoeld rechts en tijdens de ...
Het voelen van 'kramp' wil niet altijd zeggen dat dat het werkelijke moment van eisprong is. Kan de laatste fase voor de eisprong heel gevoelig zijn en soms ook stekende kramp, zonder dat het eitje op dat moment springt. Maar het zal er wel tegenaan hebben gezeten. Dan kan het moment van werkelijke bevruchting ook nog wat later zijn dan je denkt, weet niet of jullie meerdere keren rondom de eisprong seks hebben gehad, maar nieuw zaad dat erbij komt is soms vitaler dus stel dit was ná de eisprong en de vruchtbare eicel lag al 12 uur te wachten, kan hij ook dan bevrucht zijn. + wat alle anderen zeggen. Hopelijk wat meer vertrouwen!

gisteren

Reactie op hope04

Was je zeker door een ovulatietest? Want vanaf die positieve test kan t wel ...
Dit en de innesteling kan en paar dagen schelen. En zo'n vroege meting kan ook nog een paar dagen afwijken. Dus je hebt 3 variabelen op dit moment.

gisteren

Dat je zeker weet wanneer je eisprong was is heel erg fijn voor een richtlijn. Maar dat wil niks zeggen over wanneer jullie baby in ingenesteld . Voor nu nog geen zorgen. Gefeliciteerd ❤️