13 Reacties
6 jaar geleden
Ik heb dat.ook al.zeker 2 tal.weken daar tussen naar arts geweest maar heeft gezegt uitzieken en paracetamol gisteren naar huisarts geweest terug longen zitten vast voor hoest en tis verschrikkelijk dat ik er ademkort van krijg ik.heb een puffer gekregen en meer kunnen ze niet doen hoofdpijn en verkouden grieperig gevoel tot 3 maal perdag parecetemol elke hoest breekt er percies een bot in mijn lichaam en die urine verlies is dan ook nog eens een ramp dat ik echt met grote verband loop 😪
6 jaar geleden
Reactie op RedF1
Ik heb er 2-3 weken mee rondgelopen, toen naar huisarts en bleek virale bro ...
Wat vervelend om te lezen! Hoop dat het nu alweer een beetje beter gaat? Ik neem indd antaflu maar dat wil niet echt werken veder gewoon veel rust en slapen word voornamelijk heel zwak van als ik het niet doe echt heel vervelend maar helaas meer kunnen we ook niet doen hoop alleen dat de kleine er niet te veel last van heeft🙈 23 weken en 3 dagen en maak me best zorgen
6 jaar geleden
Ik heb dit een maand geleden gehad... ik kreeg alleen paracetamol, voor de rest uitzieken. Naderhand wel naar de longspecialist moeten gaan en regelmatig een controle van het bloed om mij op te volgen. Volhouden, hoe vervelend het is. Nu na een maand heb ik er nog gevolgen van... maar alles voor onze 💙
6 jaar geleden
Reactie op Tulay Oz
Ik heb dat.ook al.zeker 2 tal.weken daar tussen naar arts geweest maar heef ...
Pfff wat vervelend om te lezen! Heel veel beterschap. Ik durf niet zo goed paracetamol te slikken vind het maar niks dus doe het liever niet heb het alleen gedaan om me koorts te onderdrukken. Ik heb het gevoel alsof ik elke rib opnieuw breek op 6 verschillende plekken.
Hier ook door vele hoesten enorm veel urine verlies dat ik bijna kraamverband moet pakken bewijzen van spreken veel drinken heeft ook ze nadelen😂🙈
6 jaar geleden
Is helemaal goed gekomen. En hier doet de kleine het nog steeds goed. Heb ook nog 2x buikgriep gehad, weerstand was echt belachelijk laag ondanks goed eten en vitamines bijslikken. Nu tijdens mijn verlof nergens meer last van qua weerstand. Oeh en kippensoep vond ik lekker om te eten. En stomen. Dus met je hoofd boven een kom heet water met handdoek over je hoofd.
6 jaar geleden
Reactie op Kimmeke429
Ik heb dit een maand geleden gehad... ik kreeg alleen paracetamol, voor de ...
Ah gedsie gaat het veder wel goed met je? Ja volhouden moet zeker. Ik hoop dat onze kleine man er geen last van heeft door het vele gehoest🙈 het nare is we zitten midden in een verbouwing/ verhuizing en aangezien mijn vriend veel moet werken ben ik dus de gene die constant daar heen moet dus veel rusten word hem niet, gelukkig nu wel al een paar dagen rust maar toch willen we het snel af hebben voor de kleine gelukkig nog maar 23 weken onderweg dus zijn nog mooi optijd
6 jaar geleden
Reactie op RedF1
Is helemaal goed gekomen. En hier doet de kleine het nog steeds goed. Heb o ...
Dat is fijn om te horen dat het nu weer goed gaat! Ja helaas heerst het ook wel, Dankjewel voor de tip ga dat stomen ook maar is proberen
6 jaar geleden
Ik heb codeine gehad tegen het hoesten, dat mag alleen in het 2e semester en maar 3 dagen geloof ik. Daarna antibiotica en een puffer omdat ik een luchtweginfectie bleek te hebben.
Je zou verder eens kunnen kijken bij homeopathische middelen, ik had van heel vinceel spray gebruikt voor de enorme keelpijn en dat werkt best goed.
6 jaar geleden
Ik heb ong 2 maand geleden zon 5 weken last gehad hiervan, ook naar de huisarts geweest en gaf ook aan dat ik bronchitis had, moest idd rust nemen, kreeg noscapect tabletjes mee maar dat hielp bij mij niet echt, misschien wel bij jou, en verder honingdropjes, tijm siroop, thee met honing en hopen dat het snel minder wordt... veel beterschap!
6 jaar geleden
Hier een vreselijk kriebelhoestslachtoffer. Overhoesten is echt mijn ding 😑
Het enige dat helpt: laurierdropjes, die echte, kleine harde. Ook ‘s nachts, want ze blijven toch aan je wang plakken. En half rechtop zittend slapen.
Alleen als je echt hoge bloeddruk hebt, misschien niet nemen. Maar van veel te weinig slapen krijg je ook een hoge bloeddruk. And worse.
Mijn vorige zwangerschap heb ik voor een groot deel hoestend doorgebracht. Toen wist ik nog niet meteen van de dropjes. Pikte iedere verkoudheid mee. Flinke keelontsteking er bovenop. En geen paracetamol genomen. (Voor de koorts had ik dat beter wel kunnen doen, vooral voor de baby!) Dit keer gaat het gelukkig hartstikke goed: slik en neem veel extra vitamine C, lucht het huis heel vaak en lang, was m’n handen altijd meteen bij thuiskomst. Maar bovenal: als ik iets aan voel komen qua verkoudheid/keelpijn: meteen beginnen met paar keer per dag gorgelen met warm en flink zout water.
Succes! Ik weet hoe rot het is!
(Baby voelt hooguit golfslagbad en slaapt later door al je hoestbuien geen👍🏻😉)














