5 Reacties
5 jaar geleden
Ja hier ook een kleine druktemaker! Bij 20 weken zag ik echt mijn hele buik bewegen. Vriend kon het ook al eerder voelen en dat terwijl mijn placenta voor ligt. 20-weken echo was niet super makkelijk, aangezien ze niet stil wilde liggen haha. Verloskundige vond het allemaal prima en gezond ;) volgens haar niets om ons druk over te maken.
Ben nu 30 weken zwanger maar de bewegingen zijn wel anders. Iets minder heftig. Vorige week naar het ziekenhuis omdat ik te weinig leven had maar ze blijkt gewoon anders te liggen nu. Merk dat ik een beetje 'verwend' ben met het vele schoppen en bewegen en me ook snel zorgen maak als het iets minder hard iets voel.
Geniet er lekker van. En volgens vriendinnen: het is geen garantie dat je kindje eenmaal geboren ook druk is ;)
5 jaar geleden
Mijn kleine is ook een drukte maker , ook zag je de beweging van buiten af al bij 18weken en kom mijn man het ook voelen :). Placenta ligt achter
Verloskundige lachte er om bij echo鈥檚 omdat hij altijd druk was dus ik denk dat het geen reden is om je zorgen te maken.
Geniet er lekker van 馃グ
5 jaar geleden
Reactie op Loon_21
Ja hier ook een kleine druktemaker! Bij 20 weken zag ik echt mijn hele buik ...
Bedankt voor je reactie! Goed om te horen dat er niks met jouw kleintje aan de hand is en dat alles gewoon nog goed gaat ondanks de minder heftige bewegingen馃グ
Je stelt mij wel wat gerust ook nu. Ergens is het matuurlijk een goed teken, maarja....je twijfelt altijd he haha.
Mijn vriend is blij met de drukte, want volgens hem wordt het sowieso een voetballer. Zelf was ik alleen maar aan het denken aan een baby die nooit slaapt na de geboorte馃槄 goed om te horen dat dat niet het geval hoeft te zijn.
5 jaar geleden
Jup,, de eerste voelde ik van binnen en buiten voor het eerst met 16 weken en dit werd als maar erger tot het pijnlijke eraan toe. Nu voor een 2e keer zwanger en ik voelde hem voor eerst met 11.6 weken heel duidelijk m'n vriend van buiten al met 13/14 weken. De 20 weken echo bleef hij ook niet rustig liggen. Hij word alsmaar groter en sterker en drukker. Ondertussen doet bijna elk schopje pijn af en toe het idee dat ie uit probeert te breken via de buik馃槄. Met 20 weken was ik ook al een heuse buikdanseres. Ben blij als ie eruit is want ondertussen zijn m'n ribben bereikt.. maar hier is het nog steeds iedere dag heftig ik geniet ervan als hij slaapt dan is het even rust.
Mijn verloskundige geeft aan liever een drukke baby dan een rustige. Snap ik ergens wel. Want je weet dat er leven is. Geen zorgen over te druk. Maar prettig is anders.
5 jaar geleden
Reactie op Deetje23
Bedankt voor je reactie! Goed om te horen dat er niks met jouw kleintje aan ...
Haha daar dacht ik ook gelijk aan. Onze baby trapt dag en nacht ;) maar bij die vriendin was dat ook zo en heeft nu een rustig kindje die heerlijke doorslaapt. Dat geeft hoop.
Ik ben bang dat onze kickboxter wordt ( of hoe je dat schrijft, geen idee of er eigenlijk een vrouwelijk woord voor is). Armpjes en beentjes gaan allemaal tegelijk tegen m'n buik aan ;)














