12 Reacties
4 jaar geleden
Hi, ik had dit met mijn tweede alleen iets minder lang. Bij 39+5 kreeg ik ook onregelmatig maar veel weeën over de dagen. Het zette niet door en bij 40w heb ik de Vk gebeld om langs te komen. Dit deed ze en op verzoek keek ze ook of ik ontsluiting had... geen milimeter. Kon wel janken want ik was helemaal op. Afgesproken de volgende dag weer contact op te nemen in de ochtend als ze aanhielden. Dit deden ze en ze waren ook veel intenser. Ze kwam rond 10:45 en toen had ik 4cm ontsluiting! Toen heeft ze meteen mijn vliezen doorgebroken en kwamen ze na 15min al om de 3 minuten. Ben toen die dag rond 16u bevallen.
Misschien is het een optie te vragen of ze je kunnen strippen of vliezen doorbreken als je al wat ontsluiting hebt?
4 jaar geleden
Ja, ik liep bij mijn eerste 31 uur met weeën die maar niet doorzette. Na 2 nachten letterlijk niet geslapen te hebben, toch maar weer de verloskundige gebelt. Had nog maar 4 cm ontsluiting.
Ze hebben toen de vliezen gebroken en na een weeenstorm was ie er toen binnen 5 uur. Niet tof, maar deed wel zijn werk gelukkig! Geen idee hoe lang het anders nog geduurd had.
Ik wil je veel succes wensen en geniet lekker van je kindje straks!😊
4 jaar geleden
Reactie op Nimsay
Hi, ik had dit met mijn tweede alleen iets minder lang. Bij 39+5 kreeg ik o ...
Bedankt voor je reactie.. ik heb een afspraak staan voor as. Vrijdag, zal ook zeker vragen dat ze weer gaat kijken of ik al meer ontsluiting heb, voor twee weken geleden zei ze 1.cm.en dat het er al wel week was. Goed teken.. maar zal er om vragen of ze me kunnen de strippen of inleiden.. Elke bevalling is ook weer anders.. =)
4 jaar geleden
Geen ervaring mee, maar ik wil je wel alvast heel veel succes wensen met je bevalling straks!! 🍀😘
4 jaar geleden
Ik ben vorige week bevallen door middel van een inleiding. Had onregelmatige weeen die soms ruim een minuut duurde en dan maar 45 sec. Verloskundige en verpleegkundige waren het er over eens dat het geen zin had om ontsluiting te controleren omdat ze niet sterk genoeg waren(was ik het niet mee eens want ze deden erg veel pijn). Ze lieten mij naar de wc gaan en ineens na het plassen had ik persweeën en na 2 min had ik mijn zoon in mijn armen.
Het kan dus prima zijn dat deze weeen al iets doen of dat als het eenmaal zover is dat ze sneller komen je ook ineens heel snel aan de ontsluiting zit. Ik hoop het zo voor je! Succes
4 jaar geleden
Hier bij m'n 3e 2 weken elke nacht....
Was echt op!
Opgenomen voor een goede nacht. Volgende ochtend zagen ze in dat dit niet haalbaar voor mij was en hebben ze mij een infuus gegeven om op te wekken.
4 uur later was ze er ☺️
Kom goed voor jezelf op hoor! Je hebt je energie nog hard nodig.
4 jaar geleden
Reactie op Klavertje-4
Hoe is het nu?!
Ik ben bevallen!! Op de avond/nacht na deze hele dag in de weeën gezeten te hebben, toch naar het zkh gebeld.. en we waren er tegem 2 uur snachts.. bleek al 4 cm te hebben, vruchtwater geprikt en hij was er om 4:04 uur.. 7 uur thuis.. goede bevalling gehad =), nu genieten en bijkomen ervan met enorm veel naweeën..
4 jaar geleden
Reactie op Catsabjas
Ik ben bevallen!! Op de avond/nacht na deze hele dag in de weeën gezeten te ...
Ahh dus toch! Wauw! Snel hoor!
Heel veel geluk, en lekker genieten!














