60 Reacties

5 jaar geleden
Reactie op Bienie98
Mag ik vragen waar je dat kalendertje van daan heb?
Kun je op Etsy.com kopen, krijg je digitaal toegestuurd, en kun je dan zelf aanpassen.

5 jaar geleden
Wij hebben een kerstkaart laten maken, met daarop een tekening gemaakt door @floortje tekent (instagram) .. Deze hebben we verstuurd of live overhandigd aan familie en vrienden! 🧡


5 jaar geleden
Aan de opa’s en oma’s hebben we een slabbertje gegeven met de tekst: ‘Deze slab hoort bij opa en oma’ en een flesje voor de baby met een kaartje: over 8 maanden proosten we met elkaar .. Ofzoiets 😅
Broers/zussen en vrienden persoonlijk verteld..
En op Facebook deze foto 👇🏻


5 jaar geleden
Geen bekendmaking op sociale media, en aan vrienden en familie gewoon verteld via een berichtje of als we hen zagen.
Onze mama’s hebben we de positieve test getoond, een paar weken later op bezoek bij mijn lief thuis ineens de echo bovengehaald om aan zijn zus, broer en papa het te vertellen. Erna doorgereden naar mijn broer, en ook daar de echo bovengehaald. Niks speciaal dus. We houden niet echt van die oma-opa spulletjes en aankondigingen op sociale media. Via Instagram heb ik wel iets klein geplaatst via Stories voor ‘Close Friends’, een groepje van 20-30 mensen die ik wel goed ken, maar zelden zie.

5 jaar geleden
Hoe hebben jullie het de toekomstige opa en oma verteld met een orgineel cadeau of idee?

5 jaar geleden
Zo op social media. En mijn moeder met een boek (‘voor de eerste keer oma’)


5 jaar geleden
Wij hebben de opa’s een shirt van Feyenoord gegeven met op de achterkant de achternaam en nummer van hoeveelste kleinkind. Duurde wel even een paar seconden voor ze het door hadden.

5 jaar geleden
Reactie op mommywit
Wij hebben het zo op social media bekend gemaakt! Familie persoonlijk met e ...

Ik zie dat je de kleine 'poppy' noemt, toeval of toevallig ook een mascha volger? 😜

5 jaar geleden
Wij hebben onze ouders dit weekend verrast met een doosje bonbons... Onder het mom van we hebben wat lekkers mee voor bij de koffie. Ik dacht als ik een cadeautje zou geven het te opvallend zou zijn en ze al een vermoeden zouden hebben bij het uitpakken dus vandaar!
Bovenop de bonbons hadden we een kaartje gelegd met daarop : Eet maar lekker op, dan is mijn mama straks niet de enige met een dikke buik. Tot in September.... Ook hebben we de reacties stiekem gefilmd met de telefoon en vind het echt zo grappig om dat terug te zien!!

5 jaar geleden
Reactie op mommywit
Wij hebben het zo op social media bekend gemaakt! Familie persoonlijk met e ...

Ha, hoe kwam je aan die kalender? Super leuk dit!