11 Reacties

4 jaar geleden

Ik ben bevallen door middel van een spoedkeizersnede met 35+6 en wij bleven ruim zes dagen. Eigenlijk kon ik wel langer blijven maar ik pushte zelf om naar huis te gaan want ik werd daar gek

4 jaar geleden

Ik ben met 34+4 bevallen en onze dochter moest 4 weken blijven. Tot ze zelfstandig kon drinken en rest vd medische zorg onder controle was.
Ik ben met 35+3 bevallen middels een spoed keizersnee omdat ik tijdens de versie poging een inwendige bloeding kreeg. We moesten 2 weken blijven. Het allerbelangrijkste is dat je baby zelfstandig kan drinken (en voldoende). Dat je baby boven de 2 kg weegt en er verder geen medische klachten zijn. Hou in je hoofd dat het beter is dat je baby de zorg krijgt die nodig is.

4 jaar geleden

Ik vergeet erbij te melden dat mijn baby de hele zwangerschap al 3 a 4 weken voorliep op groei. Dus ze kwam met 35+6 ter wereld maar ze had al een hoog geboortegewicht, daarom mochten wij sneller weg

4 jaar geleden

34+5 geboren en hij heeft zo鈥檔 3 weken in het ziekenhuis gelegen. Hij had een hele zware start met een apgar van 1 en 3. En uiteindelijk ging het steeds beter. Toen hij al zijn voedingen uit de fles kon drinken (ik gaf gekolfde melk) mocht hij mee.

4 jaar geleden

35.1 week geboren en 6 dagen ziekenhuis, viel hier reuze mee!

4 jaar geleden

35.1 week geboren en 6 dagen ziekenhuis, viel hier reuze mee!
Dat is inderdaad lekker snel! Fijn xx

4 jaar geleden

Reactie op Myrna1990

Dat is inderdaad lekker snel! Fijn xx
Ze heeft alleen wat moeite gehad met haar temperatuur houden, het ziekenhuis liet kindjes pas vanaf week 36 naar huis gaan

4 jaar geleden

Met 36.1 geboren en 37.2 naar huis. Het hangt af van het kindje, niks over te zeggen dus!

VRIEND

4 jaar geleden

Verschilt per kindje. Bij ons was het protocol dat je sowieso moest blijven tot 36 weken. Omdat de kleine niet goed dronk (en daarom aan infuus lag en toen die weg mocht aam het eind alleen nog neussonde) heeft zij twee weken in het ziekenhuis gelegen. Ze mocht mee naar huis toen ze zelfstandig voelde kon drinken.

4 jaar geleden

2 jaar geleden met 35+3 bevallen middels spoedkeizersnede en wij bleven 10 dagen. Waarbij mijn zoontje de eerste 6 dagen ook nog naar een universitair ziekenhuis moest ivm beademing. Dus het hangt er maar net vanaf hoe snel je kindje sterk genoeg is/wordt 馃檪