3 Reacties

5 jaar geleden

In de eerste instantie maar 茅茅n. Ik hoor heel vaak dat mensen meteen een startpakket aanschaffen, en vervolgens wil de kleine die flessen niet! Wij kregen vanuit de kraamzorg zelfs de tip dat de gratis flessen die we hadden gekregen prima waren om mee te beginnen en dat flessen eventueel zo bijgekocht zijn. We hebben uiteindelijk in de kraamweek dr Brown gehaald, en pas later er nog wat bij.

5 jaar geleden

Eentje is voldoende. Ik heb het startpakket van dr Brown gehaald na advies van bekenden. Dat is voordeliger dan de losse flessen (ook regelmatig korting op). Je start toch na maximaal 6 weken met een flesje dagelijks te geven dus dan heb je het vast in huis. En tsja het kan voorkomen dat je uiteindelijk toch naar een ander merk gaat, maar in mijn omgeving eindigde iedereen bij dr Brown dus zal vast goedkomen.

5 jaar geleden

Misschien belangrijk om dr aan te denken dat het verstandig is rond de 4-6 weken te beginnen met flesjes met afgekolfde melk. Veel kindjes accepteren anders de fles niet, word lastig als je dan moet werken.. Ik heb veel schik met de flesjes van lansinoh.