Hoi,
Ik ben benieuwd hoe groot dat jullie embryo was tussen de 5 en de 7 weken. Dus precieze mm en wekentelling.
De mijne was ongeveer 5mm, met een wekenschatting (van mijzelf) van 6 weken en 1 dag.. Echoscopiste dacht net wel/net geen 6 weken door de grote, maar op het internet staat dat de embryo minimaal 3mm bij 6 weken.. Dit zei ze overigens wel nog voordat ze ging meten en mijn kleintje zat helemaal in de hoek, waardoor het soms lastig te zien was.
Liefs
De mm meten tijdens een echo is zo verschrikkelijk lastig, je wordt al snel een week vooruit of teruggezet. Ik zou het loslaten en wachten tot je volgende echo, dan is het al wat groter. Ze doen rond de 12 weken een termijnecho en bepalen dan aan de hand van het aantal mm hoe ver je precies bent en wanneer je uitgerekende datum is
De mm in het begin is echt super lastig in te schatten omdat de embryo nog zo klein is . 1 mm verschil kan zo al weer een paar dagen schelen, ik zou voor nu nog geen zorgen hebben als alles verder in orde is en dan komt het met de termijnecho helemaal goed😊
Mijne was 9.9 bij 7+2. Maar op die termijn kan je nog niet al teveel waarde hechten aan die metingen, het scheelt meteen een paar dagen tot wel een week als ze net een tikje verkeerd meten. Rondom de termijnecho zal het wat duidelijker worden.
Echo 6.0 weken 3.8 mm
Echo 7.0 weken 1.04 cm
Echo 8.0 weken 1.64 cm
Ik heb 3 echo’s gehad waar precies een week tussenzat en de afmetingen scheelde iedere keer ook precies een week(volgens echo)