18 Reacties
6 jaar geleden
Wat heftig dat je dit moet meemaken, allereerst veel sterkte gewenst!
Ik heb ook een hysteroscopie gehad en helaas een wat minder positieve ervaring dan de vorige reacties, maar ik ga er vanuit dat je eerlijke ervaringen wilt.. dus ik deel het met je.
Ik vond het erg pijnlijk en viel me op dat moment ook erg tegen. Misschien lag het aan de grootte, geen idee. Had daarentegen geen bloedingen erna en de pijn na de ingreep was na een dag of wat ook wel weg!
6 jaar geleden
Wow ik lees jou verhaal en had zo het mijne kunnen zijn.. ik wacht nog nu 2 weken af ivm restweefsel op een hopelijk menstruatie en als het dan niet weg is gaan ze ook de hysteroscopie doen. (Op mijn eigen aanvraag)
6 jaar geleden
Mag ik vragen of je nog veel restweefsel had? En al ongesteld bent geweest? Ik krijg wel een ruggenprik zei de gynecooof.
6 jaar geleden
Reactie op Maybe-someday
Wat heftig dat je dit moet meemaken, allereerst veel sterkte gewenst!
Ik he ...
Fijn dat je eerlijk bent! Nu ben ik wel benieuwd hoe groot het bij jou was als je dat weet, dan kan ik me mentaal voorbereiden haha.
6 jaar geleden
Ik heb hem ook gehad. De miskraam was zelf op gang gekomen maar er zaten nog resten. Daarna de medicatie gehad om te kijken of dat het er uit zou gooien, die niet werkte. Ongesteld geweest wat ook niet had geholpen.
Ze hadden alleen niet tegen mij gezegd dat ik van te voren pijnstillers in moest nemen. Ik raad je dit wel aan.
Bij mij hebben ze tot 3 keer toe een andere camera en slang moeten pakken omdat ze geen goed beeld kregen. “Nou mevrouw u ben een unicum dit hebben wij nog nooit eerder mee gemaakt” dolletjes...
Het verwijderen zelf was niet erg prettig maar echt pijn deed het niet. Ik had alleen daarna wel flinke pijn in mijn buik.
6 jaar geleden
Reactie op Anoniempje07
Mag ik vragen of je nog veel restweefsel had? En al ongesteld bent geweest? ...
Wat naar zeg dat je dit ook mee maakt. Ik geloof ongeveer 1.3 x 0.8 cm.. Maar weet het niet precies. Nee ik ben nog niet ongesteld geweest. Ik mocht ook eerst weer afwachten hoor maar na 6 weken heb ik niet zo veel hoop meer dat het vanzelf goed komt. Het duurt nu al zo lang.
In mijn ziekenhuis doen ze de hysteroscopie poliklinisch, dus het is niet echt een operatie. Het kon wel met een roesje, maar ik doe zonder. Weet je zeker dat je een hysteroscopie krijgt en geen curettage? Sterkte met alles
6 jaar geleden
Reactie op Llisa1991
Ik heb in september een werkhysteroscopie gehad. Verwijderen van restweefse ...
Wat gek dat het zo verschillend is.. bij mij gebeurd het poliklinisch zonder verdoving, alles bij elkaar duurd het max een uurtje zeiden ze. Er mag nu ook niemand mee (ivm corona) en ze gaven aan dat ik erna zelf naar huis mocht rijden.
6 jaar geleden
Reactie op Mirjamh
Wat naar zeg dat je dit ook mee maakt. Ik geloof ongeveer 1.3 x 0.8 cm.. Ma ...
Ja weet ik zeker heb dit zelf aangevraagd. Mijn weefsel is wel groter dan dat van jou 2.17 x 1.80 cm. Snap dat je de hoop verloren bent ik nu ook na 5.5 week en geen menstruatie. Veel succes 😘
6 jaar geleden
Reactie op Anoniempje07
Fijn dat je eerlijk bent! Nu ben ik wel benieuwd hoe groot het bij jou was ...
Oeh uhm, volgens mij 2,5cm ...
6 jaar geleden
Reactie op Mirjamh
Wat gek dat het zo verschillend is.. bij mij gebeurd het poliklinisch zonde ...
Hoe is het nu met je?
6 jaar geleden
Reactie op Llisa1991
Ik heb in september een werkhysteroscopie gehad. Verwijderen van restweefse ...
Had jij veel rest weefsel? en hoe was je cyclus daarna als ik vragen mag
6 jaar geleden
Reactie op Mirjamh
Wat gek dat het zo verschillend is.. bij mij gebeurd het poliklinisch zonde ...
Hoe is het gegaan en hoe gaat het nu met je?














