11 Reacties
5 jaar geleden
Mijn man komt daar voor behandelingen en we hebben er negatieve ervaringen mee. Een vrij ‘oud’ ziekenhuis. Reinier de graaf in Delft is wel heel fijn!
5 jaar geleden
Mijn man komt daar voor behandelingen en we hebben er negatieve ervaringen ...
Maar dus niet bekend met gynaecologie daar of bevallingen ;)
5 jaar geleden
Maar dus niet bekend met gynaecologie daar of bevallingen ;)
Ik ben daar naar de kaakchirurg geweest om mijn verstandskiezen te trekken. Ik kan je zeggen dat dat zeker geen goeie ervaring was. Ik kreeg niet eens pijnstillers/mondspoeling/antibiotica mee. Letterlijk niks!!!! Dus daarom betwijfel ik de andere afdelingen ook..
5 jaar geleden
Misschien kun je een keer gaan kijken? Of een telefonische kennismaking nu met Corona? Laat je leiden door je gevoel. Je kunt ze ook zelf wat vragen stellen, bijvoorbeeld wie er voorwacht doet in de avond /weekend /nacht (is er een gynaecoloog aanwezig in het ziekenhuis? Of doet een assistent de wacht? Is dit een gyn arts-ass of een algemene jonge dokter?). Iedereen zoekt een ander 'gevoel' en het is flauw om je te laten ontmoedigen door anderen zonder zelf te hebben gekeken of het ziekenhuis bij jullie past. Succes!
5 jaar geleden
Reactie op Shahnaaz🌸
Ik ben daar naar de kaakchirurg geweest om mijn verstandskiezen te trekken. ...
Dat is niet zo gek hoor. Mondspoeling en antibiotica zijn niet standaard na trekken van een kies en pijnstillers ip ook niet (soms wordt het advies gegeven om een nsaid via de etos oid te kopen)
5 jaar geleden
Ik woon in Zoetermeer, maar heb nog geen ervaring met het ziekenhuis. Ik hoor inderdaad wel negatieve verhalen over het langeland, maar juist positieve verhalen over de afdeling gynaecologie / verloskunde. 2 vriendinnen zijn hier bevallen.
Ik heb het voornemen om thuis te bevallen. Als ik toch medisch wordt, zal ik naar het langeland gaan. Ik heb er wel vertrouwen in dat ze hun werk daar goed kunnen en zullen doen.
5 jaar geleden
Ik ben er 2x bevallen
2x ingeleid
1x vaginaal
1x spoed keizeesnee
Beide als goed ervaren
Gynaecologie liep ik vanaf begin (medisch)
Prettige ervaring mee
Ik werd begeleid door de klinisch verloskundige tijdens de inleiding
Vond de 1 wel prettiger als de ander, maar allemaal even kundig.
Verpleging eveneens
Lieve meiden zowel op verlos als op de afdeling na de bevalling.
5 jaar geleden
2x daar bevallen, laatste keer 2 weken geleden en mijn ervaring was echt prima. Hele fijne gynaecoloog en de dames van de verpleging waren ook superlief en behulpzaam.














