16 Reacties
6 jaar geleden
Fabel! Je kan gewoon in bad. Het is pas op het moment dat je vliezen zijn gebroken gevaarlijk
6 jaar geleden
Ik ging in de winter dagelijks in bad en nu ook af en toe. Heerlijk en het kan geen kwaad! Geniet ervan!
6 jaar geleden
Maar neen! Geniet van je bad. Ik zou nu geen heet bad pakken, maar als je een goed warm bad gewoon bent, mag dat zeker. Ik neem al jaaaaarenlang een bad van 40-41 graden en heb dat tijdens mijn zwangerschap ook gedaan. De aanbevolen 37-38 is me veel te lauw...
6 jaar geleden
Maar neen! Geniet van je bad. Ik zou nu geen heet bad pakken, maar als je e ...
Hahahaha ik ben warme baden gewend inderdaad.. 37-38 brrrrr
6 jaar geleden
Ik heb de eerste 15 weken me netjes aan 37-38 graden gehouden. Ik krijg het soms snel warm in bad en wilde geen ‘kunstmatige koorts’ creëren zoals je op internet leest.
6 jaar geleden
Ik heb tijdens mijn vorige en huidige zwangerschap ook gewoon lekker warme badjes genomen;) nummer 1 heeft er geen nadeel van ondervonden en nummer 2 lijkt er in de buik ook weinig last van te hebben :)
Je gaat ook niet in kokend water zitten denk ik, dus dat krijgt je lichaam wel gereguleerd ;)
Geniet ervan!
6 jaar geleden
Reactie op Tiramisu
Ojeej. Ik ben ook echt iemand die van baden houd, net nog gedaan. Ik zou n ...
Niet echt. Vermijd gewoon een heet bad, en ga niet plots in 40 graden zitten als je dat niet gewoon bent. Zowel de gynaecologe, vroedvrouw als huisarts zeiden dat een warm bad echt geen kwaad kan (+- 40 graden dan).
6 jaar geleden
Je kan geen uren in water zitten wat heel warm is.. maar thuis in eigen bad koelt t snel af.. zo lang je maar goed blijft voelen of t voor jezelf niet te warm wordt.. ^^
6 jaar geleden
Ik heb hem een keer te warm gehad en toen gaf mijn lichaam dat heel netjes aan. Zolang je het lekker hebt in bad, kan het dus prima!
5 jaar geleden
Gewoon lekker in bad gaan, je merkt vanzelf of het te warm is voor jou of niet. Zolang je het een lekkere temperatuur vind en niet gaat zweten of draaierig wordt zal het vast geen kwaad kunnen. In de winter vond ik baden van 37 graden echt niet fijn, veel te koud. Ik merk nu aan mezelf dat hoe verder ik in de zwangerschap kom (inmiddels bijna 37 weken zwanger) ik het bad steeds kouder maak omdat ik dat nu prettiger vind. Je lichaam geeft dus goed zelf aan wat te warm is en wat niet.














