Hoi hoi,
Zijn er enthousiastelingen die eens mee willen kijken naar de plattegrond van dit kamertje. Hoe zouden jullie deze indelen, we hebben een IKEA hemnes commode en een ledikant en eventueel nog een kleine kast maar dat is geen vereiste. De muur onderin hebben wij verplaatst zodat je achter de deur dus nog een kast kwijt zou kunnen. Dit was vooral voor de toekomst om bijvoorbeeld een pax kast neer te kunnen zetten en een één persoons bed zodra de kinderen ouder zijn.
Ben benieuwd! We hebben nu de commode en het ledikantje tegen over elkaar staan aan beide kanten van het raam, maar heb het idee dat dit niet de meest optimale indeling is.
Onze jongste slaapt op een vergelijkbaar kamertje. Alleen zit de deur dan aan de korte kant. De commode en het bedje staan ook (schuin) tegenover elkaar. Ik vind dat toch het handigste qua indeling.
Ik zou een kledingkast achter de deur zetten.
Commode tegenover de deur, bedje in verlengde ernaast.
Dan heb je op de muur naast de deur nog ruimte voor evt een luie stoel, mocht je dat willen, maar ook voor straks voor een speelgoedkist of boekenrekje bijv