9 Reacties

7 maanden geleden

Invulboekjes! Fijne site met heel veel keus. Ik heb dit keer de jungle set. https://www.invulboekjes.nl/p/fyllbooks-invulboeken-voordeelset-opgroeien-jungle/

7 maanden geleden

Ik heb die van Pauline gekocht. Stonden ook heel veel vragen in die je elke week moest beantwoorden. Heel leuk om later terug te kijken. Toevallig heb ik gisteren een hele dure (70euro) gekocht bij loavely. Die is van 1 jaar tot 10 jaar dacht ik. Daar hebben ze er ook een voor tijdens de zwangerschap, wellicht is die ook leuk? Las er goede verhalen over op dit forum.

7 maanden geleden

Ik heb een invulboek en nooit gebruikt 🫣 Wat ik gedaan heb is wenskaartjes kopen en hier alles in schrijven in de vorm van een brief! Ben er heel erg blij mee en zet dit na haar geboorte ook door op deze manier, inclusief een voetafdruk van haar erbij 😊

7 maanden geleden

Deze! Ik heb hem helaas pas gevonden toen m’n dochter al 3 maanden was. Ik heb hem wel besteld en probeer hem nu bij te houden. Ontzettend leuk boek maar soms beetje overdreven (mijn inziens, met brief schrijven aan ongeboren kind). Zeker de prijs waard!

7 maanden geleden

Deze! Ik heb hem helaas pas gevonden toen m’n dochter al 3 maanden was. I ...
Jaaaa deze! Echt heel mooi en er is een vervolg van 1-10 jaar. Ik schrijf er elk jaar een brief om voor d'r verjaardag. Erg leuk om terug te lezen.

7 maanden geleden

Van Pink Peach heb ik voor beiden kinderen. Zowel zwangerschap als eerste jaar boek

7 maanden geleden

Ik heb mijn eigen boek gemaakt tijdens de zwangerschap, bij elke echo had ik een verhaaltje erbij geschreven

7 maanden geleden

Dank voor alle leuke berichten, heel leuk om te lezen hoe iedereen de herinneringen bewaard 🥰

7 maanden geleden

Ik heb zelf die van birthlines! Wel om de twee week een paar vragen (maar wel de vragen die ik leuk vind om in te vullen) maar ook heel veel ruimte voor hoogtepunten + het eerste jaar 🤗