8 Reacties

6 jaar geleden

Wat drink je dan normaal? Ik zet gewoon een literfles op m’n bureau elke dag en die moet leeg, ik wissel af met thee en soms slappe limonade. Je kan ook wat komkommer of citroen in je water doen of munt voor een smaakje. Als ik niet genoeg drink krijg ik een super droge huid en de kans op blaasontsteking is groter.

6 jaar geleden

Zwanger zijn vraagt veel van je en daarom is het beter voor jou en je baby om wat meer te drinken. Toch kan een lichaam veel hebben, dus krijg je even wat minder binnen, dan hoeft dat niet meteen heel slecht te zijn (er zijn veel vrouwen die de eerste twaalf weken te misselijk zijn om te eten of te drinken!) Probeer er niet teveel om te stressen en te bedenken hoe je wel vocht binnen kan krijgen. Vind je aanmaaklimonade wel lekker? Of misschien verse muntthee? Probeer wat meer te drinken van vloeistoffen (zonder teveel suiker) die je lekker vindt. Mij helpt het ook om na elke maaltijd of wandeling een of twee glazen water te drinken, als een soort ritueel. Op mijn werk heb ik altijd een flesje water mee, die ik op mijn bureau zet: zodat ik het echt niet vergeet.

6 jaar geleden

Herken dit wel. Ik drink ook gauw te weinig. Daarom flessen gebruiken en onthouden hoevaak je deze hervult. Of idd een 1liter fles gebruiken en verder ook drinken.

6 jaar geleden

Grote water en thee drinker normaal. De eerste weken van de zwangerschap kreeg ik het echter amper binnen. Niet vanwege misselijk zijn maar het smaakte me gewoon echt niet. Dus andere dingen gedronken. Limonade, cristal clear enz. Nu kan ik gelukkig weer gewoon drinken. Vroeger dronk ik ook altijd te weinig. Grotere bekers voor thee en een drinkfles hielpen mij enorm! (Dat is mijn thee beker op mijn werk 😂, hoeft ook weer niet zo groot natuurlijk, maar met een inhoud van 800ml ben je er wel snel)

6 jaar geleden

Dribk nooit water lust t niet niet voor mn zwangerschap en nu ook niet 37 weken nu me kindje is gewoon gezond af en toe siroop drink ik voor de rest drink ik gewoon ander drinken

6 jaar geleden

Ik drink ook nooit water maar nu drink ik buiten de rest om zo’n ander halve liter per dag. Gaat erin alsof ik snoepjes aan het eten ben hahaha. Is een smaakje eraan waar geen suiker in zit niet iets voor je?

6 jaar geleden

Ik drink nooit veel en al helemaal geen water. Tijdens beide zwangerschappen niet in één keer wel water gaan drinken, en ook niet meer ander drinken dan normaal. Verder prima zwangerschappen en kindjes zijn gezond. Dus staar je niet blind op dat je nu heel veel water zou moeten drinken omdat je zwanger bent.

6 jaar geleden

Ik dronk altijd alleen maar water en thee. Nu krijg ik het met moeite weg dus ik drink nu wat meer limonade omdat ik anders ook niet drink. Ik had het liever anders gezien maar ik krijg water niet weg nu.