6 Reacties

5 jaar geleden

Ik zit zo min mogelijk op een stoel. Als ik thuis ben zit ik op een fysio bal. Twee weken geleden was het zo erg dat ik niet meer kon lopen. Heb een week liggen en lopen afgewisseld. Nu gaat het weer beter. Deze week naar fysio geweest en tot nu toe niet heel veel last meer gehad. Fysio gaf aan dat het belangrijk is om de spieren rondom de zenuw soepel te houden, daarvoor oefeningen mee gekregen. S avonds leg ik er een kruik op of ga ik even in bad.

5 jaar geleden

Reactie op EricaR

Ik zit zo min mogelijk op een stoel. Als ik thuis ben zit ik op een fysio b ...
Ah dat zijn hele goede tips dankjewel!

5 jaar geleden

Reactie op heleen1995

Ah dat zijn hele goede tips dankjewel!
Graag gedaan. Hopelijk werkt het bij jou ook. Duurt wel een paar dagen voor het beter wordt hoor.

5 jaar geleden

Ha, ik kreeg als tip van de verloskundige om 2x op een dag een klein stukje te fietsen. Tijdens het fietsen nergens last van, wat was dat fijn! Na een paar dagen voelde ik echt al verbetering en inmiddels heb ik nergens meer last van. Oja en een warme kruik is ook altijd lekker. Hopelijk ben je er snel vanaf, succes!

5 jaar geleden

Bekken fysiotherapeut! Ik heb ook last van zwangerschaps ischias en mijn bekken therapeut masseert bij mij de spieren los. Heb hier heel veel baat bij!

5 jaar geleden

Naar de fysiotherapeut gaan. Ik. En er helemaal af. Khad trouwens 4 spieren in mn bil die kut deden