14 Reacties

5 jaar geleden

Wij hebben wat lakens en boxkleed ervan gekocht. Hier is de baby er nog niets maar vindt het echt heeeel fijne mooie stofjes (ondanks dat het gewoon katoen is)

5 jaar geleden

Wij hebben 2 voeten zakken en zijn hier heel tevreden over

5 jaar geleden

Wij hebben 2 voeten zakken en zijn hier heel tevreden over
Super, heb hele leuke dingen van dit merk gezien. Ook schappelijk van prijs maar stiekem baarde me het zorgen over de kwaliteit. Geen pluis? 馃檲

5 jaar geleden

Echt heel fijn merk!! En nog fijner dat het zo budget proof is :)

5 jaar geleden

Ik heb een voetenzak gehad van Jollein (met van die wafeltjes). Is heel erg mooi gebleven in alle tijd dat we de maxi cosi gebruikten

5 jaar geleden

Reactie op Vief35

Ik heb een voetenzak gehad van Jollein (met van die wafeltjes). Is heel erg ...
Ik ook en zeer tevreden. Ga hem nu weer gebruiken bij de 2e, is nog als nieuw. Blijft echt kwalitatief goed en is heerlijk warm. Een echte aanrader.

5 jaar geleden

We hebben er slaapzakken en hydrofielen van, blijven lang mooi!

5 jaar geleden

Ik heb 1 in de maxicosi, heerlijk warm en echt prima kwaliteit hoor. 馃憦馃徎

5 jaar geleden

Ik heb een voetenzak en een wiegdekentje met teddy voering aan de binnenkant. Heerlijk warm en de kwaliteit is super 馃榾

5 jaar geleden

Reactie op Hanababy

Super, heb hele leuke dingen van dit merk gezien. Ook schappelijk van prijs ...
Nee tot heden niet. Wij zijn ook echt fan van jollein

5 jaar geleden

Wij hadden bij ons 1e kindje mooie voetenzak. An jollein. Heb hem bewaard en opnieuw gewassen, ziet er nog uit als nieuw en gaan we dus voor 2e kindje weer gebruiken!

5 jaar geleden

Ik heb 1 voetenzak voor in de wagen de zitgedeelte en gebuik ik ook in de maxicosi (de maxicosi gaat bij ons in de bakfiets) deze gebruik ik dus na 6 maanden ongeveer. Deze zak is universeel dus kan ooj nog in de buggy als ik zou willen. Ook heb ik het boxkleed, slaapzakken, hydrofiele doeken en een dekentje. Oftewel ik ben fan 馃槵 ik vind vooral de prijs erg fijn 馃槈 oudste zoon is nu 1.5 jaar en alles wordt nog gebruikt en ziet er prima uit.

5 jaar geleden

Ik heb 1 voetenzak voor in de wagen de zitgedeelte en gebuik ik ook in de m ...
Wauw!! Serieus dus de voetenzak van jollein nougat kun je nog na zes maanden in zitgedeelte van de kinderwagen gebruiken? Wauw ik dacht alleen in maxi cosi en eventueel in reiswieg. Wat handig joh! Scheelt een hoop producten

5 jaar geleden

Reactie op Hanababy

Super, heb hele leuke dingen van dit merk gezien. Ook schappelijk van prijs ...
Slaapzakken vind ik wel op na 1 seizoen, maar een vriendin wilde ze graag overnemen zij vindt ze er nog goed uit zien. Ik kocht voor de winter en zomer steeds nieuwe. Maarja wat heb je aan een slaapzak die 2 jaar mee gaat? Je kindje groeit toch ook door 馃槵 nou liggen ze hier wel elke week in de wasmachine.