11 Reacties

5 jaar geleden
Wij hebben m. Hij is heel wendbaar, hobbels geen probleem, rijd licht. Enige wat vervelend kan zijn is dat je m niet vast kan klikken als je m inklapt, maar als je eenmaal een handigheid daarin hebt geen probleem.
Wij zijn er happy mee

5 jaar geleden
Wij hebben er ook naar gekeken en kregen het advies van de verkoper dat als je voor gemak en gebruiksvriendelijkheid wil gaan beter kan kiezen voor de geo. De scharnieren van de geo zitten niet boven elkaar en die van de day wel. En qua inklappen vonden wij geo wel fijn omdat er een klik op zit. Wij gaan daarom voor geo en niet voor day. 😅

5 jaar geleden
Wij hebben de day (1) 3,5 jaar geleden gekocht. Niet exact dezelfde, maar zal vast niet schelen.
Ik vind de wagen heerlijk rijden op allerlei ondergronden, de duwstang is hoog (man en ik zijn lang) en er zijn veel fhandige accessoires te krijgen.
Ik ben groot fan van het zomerzitje voor de hete dagen of vakantie.
Ik vind de wagen alleen erg zwaar om ingeklapt de auto in te tillen. Ingeklapt vind ik het een lomp ding. Hij zit ingeklapt niet vast, dus 'valt' open als je hem verkeerd beet pakt. En hij neemt veel ruimte in, bij dagelijks gebruik geen probleem maar wel op vakantie. Ik heb toch echt een grote kofferbak ;-)

5 jaar geleden
Mijn schoonzus heeft de joolz day2, hierdoor was het voor ons makkelijk om voor de day3 te kiezen. Dit omdat we het super fijne kinderwagens vinden en als je weet hoe je alles moet doen ook super makkelijk. Verder is het een stevige, flexibele wagen die je op elk gebied makkelijk kunt besturen. Ook is joolz een super goed merk wat blijkt uit de kwaliteit van de kinderwagen!