14 Reacties
4 jaar geleden
Nooit over nagedacht, heb ik ook al een paar keer op gestaan. Denk dat het geen kwaad kan? 🤷🏼♀️
4 jaar geleden
Ik ga zelf ook al jaren naar een voedings-en-lijfstylecoach (absolute aanrader!). Zodra ik zwanger was, vertelde zij mij dat ze niks meer mocht meten. Alleen m’n gewicht natuurlijk. Het zijn inderdaad de kleine stroomsignaaltjes die door je lijf gaan blijkbaar. Hoe schadelijk dat kan zijn, geen idee. Persoonlijk vind ik alleen het idee al niet fijn, plus dat mijn coach het dus nu sowieso niet meer doet.
4 jaar geleden
Ik gebruik als diëtist een tanita weegschaal die ook met bio impedantie werkt (die stroompjes) het is onduidelijk of het nadelig is voor de baby en daarom wordt het afgeraden. Daarbij denk ik dat hij ook minder betrouwbaar is omdat je vochtbalans ook veranderd gedurende de zwangerschap.
4 jaar geleden
Uit voorzorg gebruiken ze dat niet bij zwangeren. Kan vast geen kwaad, maar dat is niet bewezen.
4 jaar geleden
IK ZOU DIT NIET DOEN.
Ik heb er zelf thuis een en liep ook bij new fysic. Maar toen ik zwanger wilde worden ben ik daar direct mee gestopt.
Er wordt een elektronisch signaal door je lijf gestuurd van ene voet naar andere en vice versa dat bepaalde weerstanden opvangt. Vet, water, bot, spier reageren allemaal anders op dat signaal.
Ik wilde het risico niet nemen dat een bevruchting hierdoor werd verstoord of een embryo hierdoor schade op liep.
Ik heb nergens kunnen vinden of het mocht of niet. Maar weet wel dat ik van new fysics direct moest stoppen met dieet toen ik zei zwanger te willen worden.
Kan meerdere redenen hebben. Maar voor mij was de keuze duidelijk. Ik raad het dus af.
4 jaar geleden
Ik heb ook zo n weegschaal. In de handleiding staat dat je het niet mag gebruiken als je zwanger bent. Heb hem daarom niet meer gebruikt.
4 jaar geleden
Volgens mij staat dat in de handleiding omdat het niet getest wordt om ethische redenen. Niet omdat ze vermoeden dat het kwaad kan.
Ik zeg maar wat, maar wat als je er met sokken (of rubberen laarzen 😉) op gaat staan? Dan meet mijn weegschaal alleen gewicht en niet al die andere dingen waarvoor je er perse met blote voeten op moet staan? Dan kan je in ieder geval je gewicht bijhouden.
7 maanden geleden
Reactie op Anoniempje08
Nooit over nagedacht, heb ik ook al een paar keer op gestaan. Denk dat het ...
Ik heb dit vandaag helaas ook gedaan. Kon dit uiteindelijk kwaad ?














