Ik vroeg me af of er mensen zijn doe het ledikant en de commode gewoon bij een babywinkel hebben gekocht en de kast gewoon van de ikea hebben zoals de pax.
Mijn vriend wil alles dezelfde stijl. En ik wil gewoon een pax kast omdat er meer in past hoe denken jullie er over?
En als jullie de commode en ledikant van de babywinkel hebben met in combinatie met een pax hebben jullie een foto?
We wilde voor deze gaan en dan een witte pax kast en misschien met gekleurd ...
Ik verwacht dat dat prima bij elkaar past! Bij ons staat de witte kast ook netjes naast zijn witte bed. Is van iets anders, maar wit is wit (zolang niet een van de twee hoogglans is kan het prima).
Onze kledingkast is ook van ikea. Het is maar net wat je nodig hebt en mooi vindt. Wij wilden een kast samenstellen waar we zelf ook spullen in kwijt konden, zoals linnengoed en handdoeken.
Hij staat niet volledig op de foto, maar hier een witte hoge pax kast links naast de commode. Ik denk dat de pax kast bij bijna alle witte (neutrale) meubel sets past, maar dat is mijn mening☺️
Onze dochter slaapt bij ons op de kamer ivm èèn slaapkamer hebben. Maar anders was ik ook gegaan voor een set, ik houd van die eenheid. Nu hebben wij ladekast Hemnes en kledingkast Pax. Staat heel leuk bij elkaar gelukkig. Ook hebben wij een simpel wit wiegje en als zij daar uitgroeit dan nemen wij het witte Sundvik ledikant.