22 Reacties
4 jaar geleden
Toevallig kwam ik gister op instagram een kinderwagen tegen die mij erg geschikt lijkt. (Bij ons ook groot lengte verschil).

4 jaar geleden
Toevallig kwam ik gister op instagram een kinderwagen tegen die mij erg ges ...

2e foto. Wellicht voor jullie ook een optie

4 jaar geleden
Easywalker harvey2! Weet niet of de opvolger ook zo fijn is maar hier een hele fijne kinderwagen gebleken
4 jaar geleden
Wij hebben een maxi cosi plaza plus uitgezocht. Onze dochter van 8 kan erachter lopen maar mijn man van bijna 1.90 ook! Super wendbaar, alleen staat de wieg wel wat hoog.
In mijn ervaring is het trouwens altijd fijn om er in de winkel mee te proefrijden. Vorige keer vond ik de Quinny Moodd super mooi, maar die reed niet lekker genoeg, dus toch een ander uitgekozen toen.
4 jaar geleden
Wij hebben een qute kinderwagen. De stang is met 1 knop te verstellen in 2 standen. Voordeel vond ik dat het zit gedeelte, na 6 maanden met 1 hand verstelbaar is aan de achterkant van de zitting. Het is 1 hendel omhoog om te verstellen. Daarnaast is hij te gebruiken tot 22 kilo. De kap is gewoon een kliksysteem die je omhoog kan trekken en naar beneden kan duwen

4 jaar geleden
Reactie op Baby032020
Easywalker harvey!
Ja deze is het hier ook geworden en is ideaal. Wij zijn ook 1.60 en 1.90 en kunnen er allebei mee overwegz
4 jaar geleden
Reactie op leonie121212
Ja deze is het hier ook geworden en is ideaal. Wij zijn ook 1.60 en 1.90 en ...
Hier ook de EasyWalker Harvey2
Ik ben 1.65 en partner 1.95
Hij staat nu op een stand waar beide goed achter kunnen lopen.
Met 1 hand kun je nog perfect sturen.
Klep kan naar beneden zonder op knopjes oid te duwen.
4 jaar geleden
Reactie op December2019
Hier ook de EasyWalker Harvey2
Ik ben 1.65 en partner 1.95
Hij staat nu op ...
De klep van het zitje heb ik het trouwens over 🙈
De klep van de reiswieg kun je zo omhoog trekken en als je hem naar beneden wilt dan moet je wel 2 knoppen indrukken.
4 jaar geleden
ik ben 1,65 en mijn vriend 1.88 en wij hebben de easywalker harvey 3 en hij is echt zo fijn! je kan de stang van superkort naar heel lang maken in een handomdraai, ik gebruik hem niet eens op de kortste stand. en mijn vader van 1,96 loopt er ook heerlijk mee!
4 jaar geleden
Ah top super! Ik ga gauw even naar babypark of een babydump terug om de genoemde wagens te testen.
Zijn er nog meer suggesties?
4 jaar geleden
Hier staat een bugaboo fox3, stang kan heel laag en heel hoog.
Wagen is super wendbaar!
Ik zou hem zeker meenemen in de test!
4 jaar geleden
Cybex Priam! Ik ben ook maar 1.56m en deze wagen is heel makkelijk hoger en lager te stellen. Fijne wendbare wagen waar jij en ik met onze lengte ook goed de bak in kunnen kijken (niet geheel onbelangrijk)














