7 Reacties

5 jaar geleden

Ik heb er geen ervaring mee en we hebben ruimte voor een aparte commode, maar is het toekomstproof? Dus als de kleine kan staan en bij de plank kan? Zelf zou ik de verschoonplank kant en klaar willen, zonder eerst van alles te moeten neerleggen. IKEA heeft vaak veel ideeën in de winkel voor kleine ruimtes. Misschien handig daar eens te kijken? Je kunt vervolgens zelf bedenken of je de ikeakwaliteit wilt of iets anders natuurlijk

5 jaar geleden

Ik zag het ook en vond het super handig bedacht! Uiteindelijk hebben wij voor een aparte comode gekozen zodat we meer ruimte hebben voor spullen op te bergen. Bij een kleine kamer lijkt het mij ideaal!

5 jaar geleden

Ik heb er zo eentje gehad wegens kleine kamer. In begin kei handig omdat baby ni veel plek inneemt in bedje en kon je dat zo laten staan en gebruiken. maar eens ze wat groter was was dit erg onhandig vond ik persoonlijk. Je moest het constant dichtklappen want anders kon ze niet (veilig) in bed gelegd worden, stond vaak te sukkelen met baby op arm en dan die plank openklappen en alle sklaarlegge met 1 arm. Uiteindelijk toch alles herschikt en goedkope luiertafel erbij gepropt en plank nooit meer gebruikt

5 jaar geleden

Reactie op kimop

Ik heb er zo eentje gehad wegens kleine kamer. In begin kei handig omdat ba ...
Precies dit dacht ik dus al 😄 toch maar opzoek naar bedje en aparte commode Thanks voor je berichtje ☺️

5 jaar geleden

Wij hadden zoiets maar de commode was een kwart slag gedraaid. Dus baby met de voeten naar je toe. Die was wel handig.

5 jaar geleden

Een vriendin van me had de hemnes commode voor het raam. Het paste precies voor het raam. Hebben jullie die optie ook? Of misschien de kortere variant van die kast? Deze zag ik bij Babypark vandaag en vond hem ook heel mooi. De laatjes onder het bed vind ik ook super handig. Daar kan je bijv dekentjes in kwijt.

5 jaar geleden

Reactie op BabyRH

Een vriendin van me had de hemnes commode voor het raam. Het paste precies ...
* het laatje