48 Reacties
4 jaar geleden
Bierkratten eronder! Heb je geprobeerd de klossen juist niet onder de pootjes te zetten maar onder het bed zelf? Heb je misschien een foto?
4 jaar geleden
Bierkratten eronder! Heb je geprobeerd de klossen juist niet onder de pootj ...
Dat kan helaas niet, want het zijn best hoge pootjes en de klossen die ik heb (soort van pionnen) moeten onder de pootjes. Het lijkt op deze foto hieronder.
Bierkratjes zou ik kunnen proberen eventueel 😅

4 jaar geleden
Reactie op Mayy26
Wij hebben aan mijn kant een extra matras erop gelegd. Zo lig ik toch een s ...
We hebben helaas geen extra matras, alleen een slaapbank. Extra matras aanschaffen is nogal duur en geen idee waar dit na 1 week weer moeten opbergen haha 😅
4 jaar geleden
Bierkratjes met eventueel een houten plank er overheen zodat de boel stabieler staat?
4 jaar geleden
Wij hebben ditzelfde probleem dus we hebben maar een extra dikke topper besteld om ongeveer aan die 80 cm te komen. Was 150 bij de Ikea
4 jaar geleden
Toen de kraamzorg langskwam voor het intake gesprek heb ik haar ook onze kleine slaapkamer laten zien en ons bed met lades.
Ze begreep helemaal dat klossen moeilijk zou worden onder ons bed en dat ons idee van een luchtmatras ook helemaal goed is. Nou hebben we dus bij de action 2 luchtmatrassen onder onze eigen matras gedaan en die zijn zo opgepompt met zo’n elektrische pomp. Kwestie van paar minuutjes.
4 jaar geleden
Hier hetzelfde, bed is 65 cm en kan niet op klossen. Met kratjes wordt het 90cm, wat weer te hoog is.
Ik zou even overleggen met verloskundige en kraamzorg. Bij mij vindt de verloskundige een dun matrasje van 10 cm erop prima voor als het een thuisbevalling wordt (heb je al voor 20 euro ofzo), en kraamzorg vond 65 hoog genoeg.
4 jaar geleden
Ik had dit probleem ook en toen de kraamzorg gebeld dat ze het maar zonder klossen moesten doen. En dat was geen probleem:)
4 jaar geleden
Hier ook niet eronder kon me bed niet meer in of uit komen. Veels te hoog! Plus past klote met een boxspring. Ga wel op me massage bank leggen als ze willen toucheren😜















