25 Reacties

6 jaar geleden

Oh ik ben benieuwd... ik heb toevallig deze gisteren besteld. Haha... sprak me wel aan!!!

6 jaar geleden

Toevallig kijk ik ook voor die, lees dat het volgens mij wel kan alleen dat je met gewone vuilniszakken de geuren blijft ruiken...Dus zal wel iets speciaals in die zakken zitten die je er normaal voor gebruikt. Ga ook nog even verder onderzoek doen en intussen lees ik mee haha

6 jaar geleden

Ik heb de korbell. 5 jaar geleden voor m'n eerste gekocht. Nog steeds blij mee. Gewone zakken kan maar ik zou de zakken die ervoor zijn gebruiken. Die gaan in een ring vorm in de bovenkant van de emmer. En dan trek je de zak naar beneden uit tot het formaat van de emmer. Onderin de zak leg je een knoop. Als de zak vol is deurtje open zak naar beneden trekken. Afsnijden met de afsnijder die erin zit. Knoop erin. En weggooien maar. (Klinkt ingewikkeld maar als je m hebt dan wijst het zich van zelf). Nooit last van een stink emmer of stinkende zakken gehad.

6 jaar geleden

O ja en de speciale zakken kocht ik vaak via bol.com. Was nog weleens goedkoper dan in de winkel

6 jaar geleden

Kan een paar fotootjes maken hoe de binnenkant eruit ziet mocht daar behoefte aan zijn. Let me know!

6 jaar geleden

Ik heb ook deze luieremmer, ideaal als je het mij vraagt! Ik doe er wel normale vuilniszakken is maar dan wel met een trekband aan de bovenkant zodat hij goed blijft zitten als je er een luier in gooit. En qua geurtjes ruik ik niets, al doe ik de poepluiers wel altijd in een luierzakje.

6 jaar geleden

Kan een paar fotootjes maken hoe de binnenkant eruit ziet mocht daar behoef ...
Graaaag!

6 jaar geleden

Klep die open gaat aan de voorkant om de zak te verwijderen

6 jaar geleden

Het mesje om de zak mee af te snijden

6 jaar geleden

Er zit zelfs een slot op dat het klepje waar de luier doorheen gaat niet open kan gaan staan

6 jaar geleden

Er zit zelfs een slot op dat het klepje waar de luier doorheen gaat niet op ...
Wat lief dat je deze foto's allemaal maakt! Dank je wel ♥️

6 jaar geleden

Hier gaat de luier doorheen de emmer in

6 jaar geleden

Emmer in z'n geheel

6 jaar geleden

Ring waar de zak in gaat

6 jaar geleden

En de zakken zelf

6 jaar geleden

Sorry ik ben niet zo van de collages maken dus daarom 1 voor 1. Ik hoop dat dit wat duidelijker maakt hoor de emmer eruit ziet. Mocht je nog iets willen weten gewoon vragen hoor!

6 jaar geleden

Wat lief dat je deze foto's allemaal maakt! Dank je wel ♥️
Kleine moeite toch. Het is nu wat lastiger om naar de winkel te gaan en even op je gemak te kijken. En bij online bestellen wil je toch graag weten wat je koopt. ☺️

5 jaar geleden

Ik heb de korbell. 5 jaar geleden voor m'n eerste gekocht. Nog steeds blij ...
Vraagje. 😁 Kan ik hier ook een waszak in hangen in plaats van een vuilniszak? Wij gaan wasbaar luieren, dus ben op zoek naar een praktische luieremmer waar waszakken in kunnen. 😊

2 jaar geleden

Reactie op lea369

Vraagje. 😁 Kan ik hier ook een waszak in hangen in plaats van een vuilnisz ...
Heb je hier antwoord op gevonden?

9 maanden geleden

Nog een vraagje🙈 welke “gewone” zakken kan je hiervoor gebruiken?