255 Reacties
3 jaar geleden
Zelf zou ik niet meer dan 20 euro willen geven en zelfs dat vind ik eigenlijk al te veel. Diep in mijn hart zou ik niet meer dan 10 euro willen geven, maar ik weet hoe duur het is. Je geeft ook nog een kraamcadeau..
Precies om die reden wilde ik geen babyshower voor mezelf.. Er komen zoveel kosten bij en vind het echt belachelijk om mensen daarmee op te zadelen
3 jaar geleden
Ja ik vind 10 ook wel de max hoor, omdat je inderdaad ook nog een cadeautje meeneemt.
Als organisator vind ik dat je zelf meer kosten draagt en dat dit jouw cadeau is aan de zwangere. Bovendien bepaal jij hoe gek je het maakt, niet de gasten. Je kan ook iedereen vragen wat lekkers mee te nemen en zelf de versieringen betalen.
3 jaar geleden
Ik moest ook een keer 25 euro betalen voor een babyshower. Toen heb ik 1,5 uur naar de hapjes zitten kijken omdat de zwangere te laat was. Stelde weinig voor en geen idee waar al dat geld dan heen is gegaan.
3 jaar geleden
De 1e babyshower van mijn zus hebben mijn moeder, haar schoonmoeder, haar schoonzusje en ik betaald (hapjes, versieringen en activiteiten).. iedereen nam zelf een cadeau mee, over prijs was niks afgesproken. Gewoon wat jezelf wou geven was prima.
de 2e Babysprinkel heb ik aan iedereen gevraagd om zelf hapjes en versieringen mee te nemen (ik dus ook uiteraard). Toen heb ik een app gebruikt waarbij iedereen in kon vullen wat die mee nam, zodat we niks dubbel kochten. Dus iedereen kon ook zelf bepalen wat die uit wilde geven. Ik heb toen samen met mijn moeder een babyshower bingo georganiseerd, de cadeautjes hebben wij zelf betaald. En we hebben toen allemaal 5 euro samen gelegd om 1 groot cadeau te kopen.
3 jaar geleden
Ligt er aan hoe ver iemand van je af staat. Ik heb laatst een babyshower georganiseerd waar iedereen wat lekkers mee nam. Cadeau heb ik een open tikkie voor gestuurd waarbij iedereen zelf het bedrag kon bepalen en daar cadeau’s van gekocht (zwangere wilde dure cadeaus dus dan maar samen doen) maar heb ook al showers gehad waarbij iedereen zelf een cadeau meenam. Voor goede vriendinnen wil ik echt wel 30 euro uitgeven aan een cadeau en dan nog wat lekkers meenemen.
3 jaar geleden
Wij deden 8 euro pp voor het gezamelijke grotere cadeau. Verder heb ik nog 10-15 euro uitgegeven aan versiering, hapjes, aattributen. Iedereen nam wat mee.
3 jaar geleden
Beetje afhankelijk van de activiteit, maar ik heb steeds rond de 20e voor de activiteit betaald en tussen de 10-15e voor een gezamenlijk cadeau. Dat cadeau is altijd optioneel geweest, kon ik kiezen of ik wel of niet aan mee deed. Dan kreeg die persoon niet meer echt een kraamcadeau.
Ik heb alleen babyshowers gehad van mensen die ook echt dicht bij me staan, dus had het er graag voor over.
3 jaar geleden
En hoe duurder de babyshower, hoe minder geld ik besteed aan het kraamcadeau 🙊
3 jaar geleden
Ik heb voor mijn zus samen met mijn moeder haar babyshower georganiseerd. We hadden nogal extreem uitgepakt en hebben voor de aankleding, taart, gebakjes, eten, luiertaart, losse kado's en een outfit voor haar (maar goed ook, ze kwam in een joggingbroek aan) iets meer dan 300 euro uitgegeven. En dat met zn tweetjes gedaan. Vriendinnen die kadootjes wilden doen hebben dat gewoon op eigen houtje gedaan. Maar omdat mijn zus zo'n piet precies is en wij precies wisten wat zij wilde en wat vooral niet, heb ik het alleen met mn moeder georganiseerd en ook die kosten bij ons gehouden.
Ben wel eens op een andere babyshower geweest waar alle kosten gesplit werden en daar werd 25 p/p gevraagd. vond ik prima.
3 jaar geleden
Het ligt aan de activiteit. Als het een activiteit is zoals een workshop waaraan ik zelf ook wat heb, ben ik best bereid daar wat voor neer te leggen. Wij gingen ooit als babyshower met een vriendin dromenvangers maken. Die konden we zelf mee naar huis nemen.
Maar als het gaat om “gewoon” hapje, drankje, cadeautje en rompertje versieren ben ik voor 15 euro lekker klaar hoor.
3 jaar geleden
Hangt voor mij inderdaad af van wat er gedaan wordt. Als er een high tea geregeld is buiten de deur dan is 20€ (ofzo) niet gek voor alleen eten/drinken maar als er gewoon thuis wat gegeten en gedronken wordt is dat geen 20€ pp. Cadeau doen we eigenlijk gewoon ieder voor zich en dan zal ik waarschijnlijk tussen de 10 en 20€ uitgeven.
Ben wel heel benieuwd naar de prijs van die babyshower? Ik schrok me laatst ook nogal rot van de prijs van een vrijgezellenfeest en vraag me nog steeds af waar dat geld allemaal in is gaan zitten 😅
3 jaar geleden
Als je bijvoorbeeld een high tea doet, a 25€ pp, plus aankleding, cadeautje… dan zit je al wel gauw op 50€. Daar schrik ik niet van.
3 jaar geleden
Het hoeft echt niet duur. Ik ben een keer op een babyshower geweest waar versiering gebruikt werd die men al had, en iedereen een hapje/drankje meenam. We deden geen gezamenlijk cadeau, maar iedereen nam een los cadeautje van max €10 mee.
3 jaar geleden
Reactie op Kleintje2023
Het hoeft echt niet duur. Ik ben een keer op een babyshower geweest waar ve ...
Qua activiteit deden we gewoon spelletjes, het hoeft ook niet met een workshop etc toch? Gaat er om dat het even gezellig is samen.














