23 Reacties

vorig jaar
Ik zat bij mijn eerste zwangerschap bij Lunavi. Ik had me nu bij een andere ingeschreven maar deze zat vol.. (weet even de naam niet meer) dus nu weer voor Lunavi gekozen want dat is de vorige keer prima bevallen :)

vorig jaar
Reactie op pascallesophia
Ik zat bij mijn eerste zwangerschap bij Lunavi. Ik had me nu bij een andere ...
Het was Natus kraamzorg trouwens bij mij zaten ze vol :)

vorig jaar
Ik woon in Haarsteeg en vorig jaar kraamzorg gehad van welkom kraamzorg . Hele goede ervaring mee 😊😊

vorig jaar
Reactie op Mamvan1
Tijdens mijn eerste zwangerschap kraamzorg gehad van Natus. Hele fijne kraa ...
Fijn om te lezen, ik heb me ook bij hen aangemeld 🤭

vorig jaar
Wij hadden ook Welkom Kraamzorg. Ik had twee hele lieve dames, een zat in een reïntegratie traject en was er voor 3 dagen, de ander voor de overige tijd. Alles was netjes overgedragen. Ik kreeg een fijn gesprek bij mij thuis.
Ik kon 's avonds later op de dag pas naar huis vanaf het ziekenhuis en er kwam een kraamverzorgster ons voorbereiden op de eerste nacht dus dat was heel fijn.

vorig jaar
1e keer bij Natus, deze zwangerschap bij Welkom ingeschreven op aanraden van de verloskundige. Was overigens niet ontevreden over Natus, maar de vk zei dat ze best waren veranderd

vorig jaar
Bij de eerste hadden we Natus, goede ervaringen mee gehad. Nu bij de tweede willen zij ons niet meer helpen omdat ze hun regio kleiner hebben gemaakt en wij daar nu net buiten vallen. Noodgedwongen dus een andere kraamzorg voor ingeschreven nu.

vorig jaar
Reactie op emmacaro
Bedankt voor je reactie! Weet je op welke manier ze veranderd zijn, wat je ...
In elk geval niet positief, maar verder weet ik niet waarom ze dat vond. Ik zit bij Verloskundigenpraktijk Den Bosch trouwens