117 Reacties

3 jaar geleden

Dat krijg je! Mijn partner kreeg het ook

3 jaar geleden

Ik heb laats me eigen ingelezen volgens mij krijg jij zoiezo maaltijden en je partner ook maar voor een paar dagen zou ff op de website van jou ziekenhuis kijken

3 jaar geleden

Dat krijg je zeker en partner ook! Maar tijdens de inleiding heb je zelf echt geen honger hoor. Ik ben dinsdag ingeleid en dezelfde dag bevallen (8 uur later). Tijdens de weeen niks gegeten, alleen appelsap gedronken en water. De boterham erna smaakte erg goed haha! Partner kreeg ook alle maaltijden en had zelf ook nog wat lekkere dingen gekocht in het restaurant.

3 jaar geleden

Yep

3 jaar geleden

Ja bij ons wel alleen partner niet

3 jaar geleden

Dat krijg je zeker en partner ook! Maar tijdens de inleiding heb je zelf ec ...
Verschilt per persoon, ik heb gewoon gelunched tijdens de weeën.

3 jaar geleden

Ja, dat krijg je. Mijn partner kreeg het niet en moest zelf voor eten zorgen.

3 jaar geleden

Wij moesten nachtje blijven na de bevalling en kregen allebei gewoon eten! Volgens mij hebben we voor mn vriend avondeten gekregen en ontbijt betaald (klein bedrag) of het was de eerste dag gratis en tweede dag(geen gebruik van gemaakt) niet zoiets

3 jaar geleden

Ja die krijg je. De vraag is alleen of het eetbaar is..... Bij ons in het ziekenhuis wil je je hond er nog niet van laten eten 🤮 Zelfs verpleegkundigen zeggen dat. Avondeten of niet gaar of smaakloos(dat het zonder zout moet prima maar kruiden doen ze het verder niet) en alles zeiknat. Dit omdat het om 16.00 met de vrachtwagen geleverd word en om 17.30 geserveerd werd en dan lekker staat te dampen in die warmhoud bakken. Soms was het ook al koud. En het brood was best droog daar hou ik zelf niet van. Wij krijgen 3x per dag. Ontbijt, lunch en avond. En dan 3x met thee of koffie tussendoor. Jij krijgt eten maar bij ons krijgt de partner dat niet officieel. Lag eraan wie er met de broodkar liep. De ene gaf het wel. De andere niet. Avondeten kreeg de partner zo ie zo niet. Ik nam zelf voor tussendoor drinken mee voor mij en partner dat zat in mijn vluchtkoffer een fles rivella. En snacks of extra fruit ik eet 2 a 3 stuks snacks of fruit per dag. We hadden sultana en ontbijtkoek mee. Tussendoor kreeg je een koffie koekje en soms een keer fruit. En er stond bij ons een koelkast op de afdeling. Daar mag je spullen in zetten met naam, datum dat je het in de koelkast zet en je kamer. Dat is dan voor jou. Die koelkast hadden wij vol gezet met kant en klaar maaltijden van de winkel of thuis gekookt. En dat kon je daar dan warmen. Sommige ziekenhuizen schijnen echt goed eten te hebben. Maar dat is in alkmaar gewoon niet zo. Ik lig er meermaals per jaar ivm chronisch ziek al jaren. En al jaren is het eten bagger daar.

3 jaar geleden

Die krijg je. Ik beviel in het rdgg en mijn partner moest wel voor het ontbijt en lunch betalen. Maar als je 4 boterhammen besteld + Beleg, heeft hij ook gewoon eten. Zo deden wij het 😅

3 jaar geleden

Is heel erg afhankelijk van het ziekenhuis en welke verpleegster het eten komt opnemen. Bij ons bij de eerste kreeg mijn partner geen eten, maar wel de gehele tijd drinken. Bij de tweede verpleegster kreeg hij wel eten (ik had toen al extra besteld, maar vervolgens vroeg ze ook aan hem wat hij wilde, dus hadden we dubbel 🫣)

3 jaar geleden

Hier in het ziekenhuis op de verloskamer kreeg ik alleen eten, partner kreeg wel iets van soep als hij wilde. Later nadat de baby geboren was kreeg hij wel eten (🤷‍♀️), ook 3x per dag. Vond het eten echt heerlijk! Zag er alleen niet uit, maar was echt heel goed te doen.

3 jaar geleden

Ik heb ondertussen al 21 opnames gehad wegens hg waarvan 1 week volledige opname met dus slapen. Je krijgt eten. Zelfs met dagopnames komen ze langs voor de lunch. Weet niet hoe dat bij jullie is alleen ons ziekenhuis doet mee aan de vegan trend 🙄 maandag is meatless monday en kun je NERGENS in het hele ziekenhuis vlees of vis krijgen. Dit geld ook voor het personeel. Overige dagen heb je keuze uit een vega maaltijd of maaltijd met vlees/vis. Alle soepen zijn al voorzien van of vega vlees of geen vlees.

3 jaar geleden

Bii bevalling kregen wij beide een maaltijd. Mijn man moest er een kleine vergoeding voor betalen. Maar achteraf nooit een rekening van gezien? 🙈 toen wij later opgenomen zijn op kinderafdeling toen ons zoontje 6 maanden was mocht 1 van ons mee eten (die ook bleef slapen) maar wij hadden zelf even in het restaurant gegeten of wat opgehaald bij McDonald's 🤪

3 jaar geleden

Krijg je eigenlijk ook eten als je poliklinisch bevalt, dus niet medisch bent?

3 jaar geleden

Verschilt per zkh, maar als patiënt krijg je sowieso, partner niet wellicht wat betalen. Succes!

3 jaar geleden

Ik heb altijd wel een maaltijd gehad ook als ik net voor een maaltijd kwam en waarschijnlijk moest blijven. Er mag hier in het ziekenhuis 1 persoon mee eten. Verschilt denk echt per ziekenhuis.

3 jaar geleden

Reactie op Anoniem202020

Krijg je eigenlijk ook eten als je poliklinisch bevalt, dus niet medisch be ...
Hier is het afhankelijk van het tijdstip. Een keer alleen wat beschuit met muisjes ( snachts) maar ook wel eens ontbijt gehad na een andere bevalling en m'n man ook maar dan tegen een kleine vergoeding dat later op de rekening verscheen en alsnog vergoed werd door de zorgverzekering, dat laatste was mazzel denk ik.

3 jaar geleden

Ja maaltijden krijg je gewoon. En de eerste avond kreeg mijn man ook eten, de tweede avond ook maar moest hij er een kleine vergoeding voor betalen. Maar dat vonden wij niet heel erg.

3 jaar geleden

Ik kreeg het wel, maar mijn partner niet. Werd zelfs een beetje boos gedaan toen we voor 2 personen hadden ingevuld.