4 Reacties

4 jaar geleden

Hii! Ik ben ook 18w & 4d, en heb hier toevallig vorige week 1x last van gehad, dit heet het: carpale tunnel syndroom, google maar even! Ivm meer vocht vasthouden tijdens zwangerschap ontstaat dit, helaas niks aan te doen en het is weg zodra je bevallen bent..

4 jaar geleden

Ook ik heb er last van... bij mij helpt het dragen van een polsbrace een beetje. Het is niet helemaal over, maar ik word er niet meer wakker van.

4 jaar geleden

Reactie op demibaby

Hii! Ik ben ook 18w & 4d, en heb hier toevallig vorige week 1x last van ...
Is idd niks tegen te doen. Maar ik ben bij de eerste zwangerschap bij fysio geweest ervoor en die raadde een polsbrace aan voor beide handen/polsen (wel een stevige waar ook je hand word ondersteund, zodat je pols niet ‘dubbel’ kan gaan) dit heeft mij goed geholpen en werd niet meer wakker snachts , nu 20 wkn zwanger van ons 2e wonder en gebruik de braces al 12 weken weer ‘s nachts. Misschien helpt dit jullie ook, niets vervelender dan telkens wakker worden in de nacht als het niet nodig is! Wens jullie een hele goede zwangerschap 🍀

4 jaar geleden

Ik heb zo’n soort, dan heb je een idee.