22 Reacties
6 jaar geleden
Voor fam wellicht leuk om voor je dochter een romper/shirt te kopen met een leuke tekst: “Mama zegt gedag tegen de rust, want ik wordt grote ZUS!” of iets in die richting
6 jaar geleden
Deze heb ik besteld. Linker kaarten voor onze beste vrienden. Middenin broers en zussen en rechts ouders. :) ouders vonden de kaart fantastisch. Broers en zussen en vrienden horen het woensdag na onze eerste echo. :-)

6 jaar geleden
Voor fam wellicht leuk om voor je dochter een romper/shirt te kopen met een ...
Hahaha die is heel leuk, en inderdaad dag rust😂😂😂
6 jaar geleden
Reactie op Malissa
Heb je dat nu al gegeven? Hoever ben jij? 😉
Ja, wij hebben ouders en schoon ouders 2 dagen na de positieve test verteld. We wilde wachten tot de eerste echo. Alleen wonen mijn ouders in het buitenland en waren ze toevallig in Nederland en mijn schoonouders vertrokken binnen paar dagen voor 4 weken op vakantie. Toen hebben we besloten het gewoon direct te vertellen. Broertje, zussen en onze beste vrienden krijgen een fotolijstje na eerste echo volgende week. Ik ben nu 5.5.
6 jaar geleden
Leuke foto maken van je dochter bij het wiegje met daarin de zwangerschapstest, echo (in een mooi lijstje bijvoorbeeld) en een cijfer 2 erin leggen (te koop bij Action). Je dochter zet je erbij met het cijfer 1 in haar hand. Deze foto stuur je rond of geef je in een fotolijstje cadeau aan je naasten.
6 jaar geleden
Reactie op MamaLautje
Leuke foto maken van je dochter bij het wiegje met daarin de zwangerschapst ...
Ik bedoel te koop bij Xenos (van karton zijn die).
6 jaar geleden
Wij gaan het mijn ouders en zus+schoonbroer vertellen wanneer we met z'n allen een weekendje weg gaan. Dit doen we jaarlijks met het gezin.
Ik heb 2 kleine koffertjes gekocht met in beide een tuut, een knuffeltje en een slabbetje.
De slab in de ene koffer heeft de tekst: joepie, jullie worden opa en oma! En de slab in de andere koffer: als mijn mama nee zegt, zegt mijn tante ja!
Deze willen we geven op de eerste avond en erbij zeggen: om het weekend compleet te maken hebben we nog iets "kleins" voor jullie meegenomen.
Voor schoonouders en vrienden moeten we nog even nadenken. Mijn schoonouders worden namelijk dan voor de 4e x opa en oma dus vind ik het weer anders dan voor mijn ouders (die wel voor het eerst opa en oma worden)
6 jaar geleden
Bij de eerste de ouders een boekje gegeven. Bijvoorbeeld opa en oma Pluis van Nijntje. Bij de tweede had onze zoon een shirt met tekst aan. Niemand die het zag 🙈
6 jaar geleden
Ik heb een gedichtje gemaakt voor collega’s. Super leuk.
Voor vrienden het kaartje van mn profiel foto en voor familie een rompertje met de echo. 🥰
6 jaar geleden
Bij de eerste de ouders een boekje gegeven. Bijvoorbeeld opa en oma Pluis ...
Brenniejh ja leuk! Ik heb het shirt binnen ik wil Jaylinn (mijn dochter van 2) ook een shirt aan doen maar ik ga de echo ook in een lijstje doen met wat leuke dingen erbij in leuke creatie van maken. Die pak ik in en mocht niemand het shirt op merken geef ik de ingepakte echo haha 😂 voor het geval dat 😉
6 jaar geleden
Aan onze ouders hebben we sokjes gegeven waar opa en oma op stond. We kwamen net terug van vakantie dus het was zogenaamd nog een souvenir.
Aan onze vrienden hadden we een toost gedaan met champagne maar dan wel de kinder champagne en een toost erbij van waarom dan wel.
Aan familie leden hebben we een potje gegeven met hier in van die blauw roze en witte hartjes.
Alle reacties waren zo leuk en verrast!!


















