16 Reacties
3 jaar geleden
Huisje Boompje Baby Event op 14, 15 & 16 april, Martiniplaza in Groningen. Je hebt een friese naam, dus misschien is het bij je in de buurt馃槈
Ben er zelf nog niet geweest, maar wel als tip van iemand anders gekregen, als hierboven in de buurt is dan heb je in groningen de babydump, prenatal megastore en babyplanet bij elkaar zitten.
Hebben jullie al plannen voor koningsdag? De vrijmarkt staat vol koopjes.
3 jaar geleden
Ik weet niet waar je woont, maar 14-15-16 april is de huisje boompje baby beurs in het MartiniPlaza in Groningen!
3 jaar geleden
In Genk, niet zover van de grens aan de Limburg, is er een kinderwinkel die enkele (gratis) demo鈥檚 geeft: https://www.blabloom.com/nl/demos-en-infosessies-bij-blabloom/overzicht-van-alle-demos-infosessies-en-workshops/73/
3 jaar geleden
Het ligt eraan hoe jullie verzekerd zijn, maar een zwangerschapscursis word vaak (gedeeltelijk) vergoed door de verzekering (vanuit een aanvullend pakket) !














