59 Reacties
2 jaar geleden
Hi!
Ik heb deze tas sinds 1,5 jaar en ben er echt mega blij mee, gebruik hem dagelijks. Heel handig met veel vakken en waterdichte binnenkant. Verder is hij heel stevig en van goede kwaliteit. Ik vond het de investering zeker waard!
Enige ‘nadeel’ was dat ik het lastig kiezen vond, zo veel leuke printjes!
2 jaar geleden
Ik heb hem!!! En ben er mega blij mee! Onze zoon is nu 1,5 en voor hem steeds minder nodig, maar ik gebruik hem nu zelf.
Ik heb de Safari print, maar zag laatst de nieuwe groene print…oh my!!
Vakjes zijn super handig en omdat hij “rechtop” blijft staan, hoef je niet te graaien en vind je alles snel.
2 jaar geleden
Bedankt voor de reacties ! Ik ben overtuigd haha. Nu alleen nog wachten tot de print die ik graag wil (de kraanvogel) weer op voorraad is.
2 jaar geleden
Reactie op Elnouk
tada!! super mooie tas.

Heeel gaaf! Staat ook erg mooi bij je kinderwagen!😍
2 jaar geleden
Jaaa wij hebben deze ook. Dikke vette aanrader! Past over de kinderwagen, is waterdicht, heeft 6 (! Yes you need it) vakjes en ook niet geheel onbelangrijk: EEN RITS!

2 jaar geleden
Is er ook iemand niet enthousiast over de tas? Wij hebben wasbare luiers, dus hebben vaak net iets meer mee dan gemiddeld. Mocht iemand toch niet zo tevreden zijn en hem tweedehands willen verkopen… houd ik me aanbevolen. 😜
2 jaar geleden
Reactie op Iris9
Shit ik kende dit merk nog niet maar nu wil ik er ook 1…… maar die prijs pf ...
Sorry 🙊
vorig jaar
Reactie op Chenne231
Ik heb zojuist de Savanne aangeschaft, maar vind de kleur niks lijken zoals ...

Hoi CHENNE231, ben je er inmiddels uitgekomen met Baere Amsterdam? Zo niet, zou je om die reden de tas willen verkopen?
vorig jaar
Reactie op Chenne231
Ik had verwacht dat het meer een creme kleurtje was.. ben best teleurgestel ...

Ik heb nu precies hetzelfde 😅 twijfel nu of ik hem houd..














