21 Reacties
6 jaar geleden
Wij hadden 50 en 56, hij heeft de eerste 1,5 maand nog in maat 50 gezeten 😊
6 jaar geleden
Ik vind Noppies klein vallen. Onze baby werd groot geschat en hadden een pakje (shirtje/broekje) maat 56. Uiteindelijk is ie klein geboren en had maat 50. Het pakje van Noppies maat 56 paste toen perfect. Inmiddels is hij 55 cm en draagt ie maat 56 maar het pakje van Noppies maat 56 is veel te klein 😅.
6 jaar geleden
Reactie op MHD-24
Noppies valt wat smal en wat kleiner dus dan zou ik denk ik maat 56 gaan. H ...
Dit dus 😊
6 jaar geleden
Dank jullie wel, we hebben gister controle gehad bij de verloskundige en wij gaan tog voor maatje 56.
6 jaar geleden
Ik had 50 en 44 mee maar ze hebben de maat 50 aangedaan maar hij was 43cm in maat 50 kon hij echt zwemmen
VRIEND
6 jaar geleden
Onze dochter (morgen 3 weken) had maat 50 (52 cm, erg lange benen in verhouding) maar daar is ze ook al weer uit vwb Noppies. Ik had haar geboortepakje van Noppies in 50 en 56 gekocht :)!
6 jaar geleden
Ik heb het zo opgelost:
Broekje is 56 en romper zijn 50/56, truitje 50.
En met wit of donkerblauw super combineerbaar. ( daar heb ik zat spul van liggen wat gewoon basis is)
Dus ongeacht de maat vd baby.... ik heb altijd minimaal 3 attributen van mijn geboorte pak passend in wat ik mooi vind👍

6 jaar geleden
Reactie op lowara
Ik heb het zo opgelost:
Broekje is 56 en romper zijn 50/56, truitje 50.
En ...

Dat is ook een hele goede oplossing. Nog niet bij stil gestaan. Wat leuk dat mutsje en die slofjes, zijn die ook van noppies?
6 jaar geleden
Dat is ook een hele goede oplossing. Nog niet bij stil gestaan. Wat leuk da ...
Ik had een pakje 50 mee en een pakje 56. Die ik allebei leuk vond voor de eerste keer. Voor mijn baby zou die niet opgaan.. want hij heeft relatief korte beentjes en een lang rompje. Dus ik zou andersom moeten haha.
6 jaar geleden
Ik had maat 50 en 56 mee.. maar het is maat 44 geworden. Je weet het nooit met die kleintjes. Misschien dat je iets wijzer kan worden van de groeiecho?














