13 Reacties

3 jaar geleden

Wij hebben de pebble eerst gekocht omdat de pearl niet op de kinderwagen kan. Pebble zet je toch wel snel voor kleine stukjes (even naar de supermarkt of iets) op het onderstel en dan hoef je niet ook nog de bak mee te nemen.

3 jaar geleden

De pebble is een ‘klassiek’ autostoeltje voor een baby: - Kan je op de kinderwagen klikken - Ligt je jonge baby lekker plat in - Kan je met baby en al vervoeren van deur tot deur De pearl is een vaste autostoel die je niet uit de auto haalt, over het algemeen veel minder praktisch met een jonge baby. Bovendien veel meer rechtop (heeft wel een ligstand, maar die is niet zo heel plat). Je schakelt dus vaak later over naar deze stoel, omdat het met oudere baby’s/dreumessen wel goed te doen is.

3 jaar geleden

Hier fan van Pebble met 360 base voor in de auto 👌 Veel geld, maar zo handig!!

3 jaar geleden

Coral! Sowieso de coral. Zo fijn dat je niet die hele maxicosi eruit hoeft te halen. Alleen dat bakje waar je kindje in ligt. Je tilt minder zwaar, kan hem makkelijker opbergen, klikt dat bakje in je maxicosi en gaan. Daarna over gaan op de pearl😊

3 jaar geleden

Hier eerst de Pebble 360 en nu de Pearl 360. Zoals gezegd wel echt aan te raden om met de Pebble te beginnen! Als je kindje ligt te slapen kan je hele stoel eruit halen en je kindje even verder laten slapen, kan op kinderwagen en kindjes liggen veel beter. Daarna is de Pearl super. We hadden ook naar de Coral gekeken, leek me superhandig! Maar is korter te gebruiken en we wilden onze dochter zo lang mogelijk in babystoeltje laten zitten. Dus voor Pearl gekozen. Op het moment dat het te zwaar werd (vanaf 9 maanden denk ik?) liet ik de maxicosi 90% van de tijd in de auto staan.

3 jaar geleden

Reactie op Feather

Coral! Sowieso de coral. Zo fijn dat je niet die hele maxicosi eruit hoeft ...
Kun je de coral wel ook helemaal eruit halen en op de kinderwagen zetten? (Ipv alleen dat bakje?)

3 jaar geleden

Reactie op TheVoemen

Kun je de coral wel ook helemaal eruit halen en op de kinderwagen zetten? ( ...
Jazeker! Wij hebben m ook. Vind t alleen een nadeel dat het tot max 70 cm mag. Ons kindje is nu 4,5 maand en er alweer uitgegroeid (hij is lang voor z'n leeftijd). Vond t wel een ideaal ding!

3 jaar geleden

Wij zijn in de winkel uiteindelijk voor de Nuna Pipa gegaan. Deze is veel lichter.

3 jaar geleden

Maxicosi coral, snap niet dat anderen nog gekocht worden. Zo veel gesjouw altijd

3 jaar geleden

We hebben dus de coral 360 en de pearl 360 gekocht 🫣 in het begin is die coral echt geweldig!! (Vanwege het uitneembare gedeelte) in en uit de auto halen. 😊 toen hij er te groot voor werd overgegaan naar de pearl. Het fijne aan de coral was dat we die ook gewoon op de kinderwagen kon doen. De pearl kan niet op een kinderwagen en als ze nog zo klein zijn is dat wel fijn vind ik zelf 😊

3 jaar geleden

Wij hebben de pebble gehad en ons zoontje zit nu in de pearl. Hij is 9 maanden maar echt lang dus zat niet meer fijn in de pebble. Kwam met zn hoofdje al boven de rand uit. Hoewel de pearl vanaf geboorte kan zou ik dit niet aanraden. Ons zoontje knikt nu al soms met z'n hoofdje naar voren als hij slaapt en dan staat de pearl in de meest platte ligstand. Dit heeft hij in de pebble nooit gehad. Verder super tevreden over! Heel fijn dat hij kan draaien, en je dus ook de pebble kunt laten staan als je kindje aan de zware kant wordt om alles te versjouwen. Veel gebruikt op de kinderwagen ook. In de zomer kwam hij nooit bezweet of nat uit de pebble. Nu over de pearl ook heel tevreden, hij zit er goed in en ook nooit warm of nat. Wij hebben de base en de pebble gekocht. En later pas de pearl omdat we hoopte op een aanbieding die helaas niet kwam. Maar dit zou je altijd kunnen afwachten.

3 jaar geleden

Reactie op TheVoemen

Kun je de coral wel ook helemaal eruit halen en op de kinderwagen zetten? ( ...
Ja, dat bakje kan niet op de kinderwagen maar je kan heel de maxicosi eruit halen en op je kinderwagen plaatsen wanneer je dat wil😊

3 jaar geleden

Wij hebben de pebble!