27 Reacties
4 jaar geleden
Winke vind ik zeker niet te apart! Ik moet wel aan Winx club denken 😅 Ik vind Minke dan misschien net wat leuker! Of wat dacht je van Minthe? Of Linde? 🥰
4 jaar geleden
Mijn kleine zal Nelly gaan heten, ben zelf die naam nog niet tegen gekomen haha. Ik vind Winke of Minke ook wel heel erg bijzonder. Ben ik ook nog nooit tegengekomen
4 jaar geleden
Ik vind Winke wel te apart haha. Het voelt niet af en doet me denken aan Winkel.
Imke?
4 jaar geleden
Ik kende vroeger een meisje en die heette Wimke. Vond het wel een stoere naam die bij haar paste.
4 jaar geleden
Reactie op NellyMichelle
Mijn kleine zal Nelly gaan heten, ben zelf die naam nog niet tegen gekomen ...
In mijn job hoor ik de naam Nelly wel erg veel, is de al wat oudere generatie ;-)
4 jaar geleden
Ik denk dat er vaak verwarring zal zijn of mensen die het verkeerd gaan uitspreken. Ik had het nog niet eerder gehoord en voelt wat onnatuurlijk om uit te spreken, maar misschien is het een Hollandse naam?
Maar je moet vooral kiezen wat je zelf wil/ graag hoort. Dat is het belangrijkste.
4 jaar geleden
Reactie op Marijn1985
Ik kende vroeger een meisje en die heette Wimke. Vond het wel een stoere na ...
Oh ik zie dat het om de naam Winke gaat. Die naam heb ik nog niet eerder gehoord. Ben er niet wild van. Dan vind ik Wimke veel leuker.
4 jaar geleden
Reactie op BambiPoesj
In mijn job hoor ik de naam Nelly wel erg veel, is de al wat oudere generat ...
Ohhh leuk om te horen!
4 jaar geleden
Winke zou ik niet doen.
Vind het een beetje te.
Daarnaast moet ik denken aan wink: een seintje een knipoog een oogwenk geven.
Iemand winke.
Ik denk dat een kind daarmee gepest gaat worden.
Ik zou dank gaan voor minke hoor je ook niet vaak maar minder pest gevoelig.
4 jaar geleden
Vind het een toffe naam! Nooit gehoord, maar vind hem ook niet mega apart staan/klinken (ik kom echter oorspronkelijk uit het noorden, dus ben Friese/'Friese' namen gewend). Ons zoontje heet Vosse en vind de naam Winke wel iets soortgelijks hebben. Als in 'klinkt als een hele simpele Nederlandse naam, maar is niet zo standaard'. Lekker doen als je een goed gevoel bij de naam hebt!














