81 Reacties
5 jaar geleden
Hoe wil je dat het uitgesproken wordt? Als dat met -te op het einde is zou ik voor die variant gaan anders Juliet
5 jaar geleden
Juliette! De Franse, klassieke manier vind ik het mooist. Wij hadden dat ook als meisjesnaam maar het is een zoontje Jules geworden :)
5 jaar geleden
Zelf vind ik Julliëtte het mooist. Zelf twee puntjes op de e van Chloë maar eigenlijk nooit aan gestoord aan de vraag of het met twee puntjes is ;) Ook geen hinder ondervinden over de andere dingen dat je opnoemd.
5 jaar geleden
Lotte of juliet ( ik neem aan dat mensen juliet met of zonder puntjes gewoon hetzelfde uitspreken, dus daarom zonder puntjes)
5 jaar geleden
Ik zou het wel met puntjes doen, zo heb je in ieder geval de juiste uitspraak te pakken. Dus Juliët (of Juliëtte, als jullie de uitspraak Juu-lie-eh-tuh willen).
Maar... Lotte is ook heel leuk! 😁 Die stond heel hoog op mijn lijstje voor dochter nummer 2, maar toen kreeg mijn oudste dochters twee Lottes in de klas. Toen is die naam voor ons afgevallen, omdat we toch associatie met die twee meisjes kregen.














