Hallo allemaal!
Er is hier een prachtig meisje op komst en oo zo welkom 🥰
Maar pff een naam kiezen ik had niet verwacht dat dit zoo moeilijk zou zijn.
Wat me man super leuk vind is
Sophie
Wat ik heel erg leuk vind is
Izzy
Wat ook op me lijstje staat
Robin
Julie
Tessa
Roxy
Ik vind zelf dat je sophie erg vaak hoort. En Izzy een stuk origineler.
Vinden het wel een must als de naam 5/6 letters heeft deze leuk af te korten is.
Een hele korte naam hoeft natuurlijk niet meer afgekort te worden.
Wie heeft nog leuke originele ideetjes voor een naam en kan ons wat inspiratie geven 🙃😊het is toch iets wat je mee geeft voor het leven. Help hormonen en aan alles twijfelen wat eerst leuk klinkt 🥺.
Onwijs bedankt voor het meedenken.
Moeilijk is dat he. Onze dochter heet Lieke. Is een gangbare naam maar toch hoor je hem tegenwoordig niet vaak meer bij kindjes. En kan zowel stoer al liefelijk. Daarom hiervoor gekozen :)
Ik vind Izzy een hondennaam. Maar dat komt omdat wij een hond kennen die zo heet. Ik zou dan eerder voor Iza gaan.
Ik vind Milou of Marit ook mooie namen
Ik wil ons dochter ook een dubbele naam geven. Maar twijfel nog steeds met of zonder koppelteken. Ben benieuwd hoe dat bij jullie is gegaan. Noemt iedereen haar meteen Femke of soms ook Femke Sophie? ☺️
Er is een soort namen tinder, deze kun je appart van elkaar invullen en dan komen de namen eruit die jullie beide mooi vinden, misschien is dat nog een idee! 😁