3 Reacties
6 jaar geleden
Zeker herkenbaar. Nu 35+4 en ik kom ook al weken niet aan in gewicht. Maakte me ook zorgen en heb het met de VK besproken die me gerust stelde.. de baby neemt echt wel wat hij nodig heeft!
Ontbijt gaat goed. Lunch gaat ook nog wel al maak ik het klaar omdat ik denk, goh het is al 14u en niet zozeer omdat ik een trek gevoel heb. Avondeten maken doe ik meestal rond 19u/19.30 omdat mijn vriend dan echt wel trek heeft.. ik eet mijn bord leeg maar kan er niet echt van genieten. Ik merk dat licht verteerbaar, kouder eten als salades of een wrap er beter in gaan dan zware ovenschotels oid.. kijk vooral naar wat je nog wel lust en de tip van mij VK, probeer volle voedzame producten te eten zoals kwark, volle melk, havermoud, noten, avocados..
Maak je geen zorgen! Mijn mannetje bleek bij de laatste controle keurig op gewicht. Hij neemt echt wel wat hij nodig heeft.
6 jaar geleden
Geen tips, wel enige herkenning en ik ben ‘pas’ 20 weken morgen! Ik eet nu nog normale porties maar merk met name bij het avondeten dat ik vaker een restje naar m’n man toe schuif omdat ik echt bomvol zit! Terwijl ik dat voor m’n zwangerschap eigenlijk nooit had. Hier ook prikkelbare darmen. Ben benieuwd of ik dit ook ga merken als ik wat verder in mijn zwangerschap kom.
Ik zou idd wat je zegt vaker kleine porties eten en als je het idee hebt dat je echt te weinig binnen krijgt zou ik zeker even overleggen met de verloskundige wat wijsheid is. Bijvoorbeeld met wat aanpassingen in je eetpatroon zorgen dat je met relatief kleine porties toch genoeg energie/calorieën binnen krijgt. Succes!!
6 jaar geleden
Reactie op Newbird
Zeker herkenbaar. Nu 35+4 en ik kom ook al weken niet aan in gewicht. Maakt ...
Ja merk inderdaad dat ik vooral de ‘luchtige’ dingen eet zoals salades etc.
Maar zit zo vol!
Kwark en smoothies maak ik in de ochtend met fruit en noten zodat ik inderdaad m’n eiwitten binnen heb, dat vind ik heerlijk.
Thanks voor je tips!














