9 Reacties

4 jaar geleden

Wat niet gaat dat gaat niet. Ben zelf ook al een aantal weken thuis. Ivm misselijkheid vermoeidheid etc kon de eerste weken alleen op de bank of bed liggen

4 jaar geleden

In het begin (toen ik nog maar 1x per ochtend boven de pot hing) kon ik het af met een bak in de auto. Tegen de tijd dat ik op kantoor was, was ik nog steeds misselijk, maar bleef het daarbij. En toen kwam Corona. Wat een zegen was dat (op dat moment). Ik kon thuiswerken en zo vaak naar de wc als ik wilde zonder dat het opgemerkt werd. Maar ook toen heb ik me wel eens een dagje ziek gemeld als het niet ging. Als ik op kantoor had moeten werken, denk ik dat ik veel meer dagjes ziek zou zijn geweest. Wat hielp bij mij, was om vooral NIET mijn vitamines 's ochtends in te nemen, maar bij het avondeten. Verder at ik wat me op dat moment niet vies leek en dronk ik spa rood en cola. Ook had ik van die bandjes om mijn polsen, dat hielp in het begin ook nog wel. Alle andere dingen (gember, droge crackers, ect) hielp geen snars. Het duurde bij mij van week 6 tot 23 (met de piek tussen week 9 en 18). Hopelijk ben jij er snelle vanaf, sterkte!

4 jaar geleden

Ik kon gelukkig thuis werken. Ik had 1 keer kantoor geprobeerd en voelde mij zo slecht, en moest toen op de parkeerplaats nog in de bosjes overgeven voordat ik naar huis reed. Gebruikte daarna ook medicijnen tegen de misselijkheid waardoor je beter niet kon autorijden en zo voelde ik mij ook. Ik had mij dus denk ik ziek moeten melden als ik niet thuis had kunnen werken.

4 jaar geleden

Gezien wij een klein team zijn heb ik mijn verantwoordelijke op de hoogte gebracht van de situatie en was het gewoon tanden bijten. Zolang ik water kon binnenhouden wou ik me niet ziek melden. Soms kwam ik wel een beetje later of ging ik een beetje vroeger door, maar heb mijn werk altijd op de één of andere manier wel kunnen doen ondanks de hele dag misselijk zijn en overgeven :)

4 jaar geleden

Omdat ik voor de klas sta en soms dus opeens het lokaal uit moest heb ik mijn leidinggevende heel vroeg ingelicht. Hij heeft zo nu en dan een uur voor mij waargenomen. Er was vrij weinig wat hielp. Ik at alleen van die LU crackertjes en zo nu en dan een slok cola. Uiteindelijk medicatie 🤷🏻‍♀️ Maar als je aan de lopende band aan het overgeven bent dan gaat naar je werk gaan natuurlijk niet. Misschien kan je op je werk overleggen wat opties zijn? Als je vanuit huis kan werken kan ik me voorstellen dat dat heel fijn is!

4 jaar geleden

Heb je met al dat overgeven überhaupt energie om te gaan werken?

4 jaar geleden

Reactie op 20192022

Omdat ik voor de klas sta en soms dus opeens het lokaal uit moest heb ik mi ...
Ik vrees ook dat ik het op mijn werk moet delen, of me moet ziekmelden als het niet gaat. Door een aanvaring met een collega, wil ik eigenlijk nog niks zeggen. Zij vroeg elke maand na mijn eerdere miskraam of ik zwanger was. Ik ben er heel erg boos om geworden en wat denk je? Gelijk de volgende ronde was ik zwanger 😂 Ik heb volgende week maandag mijn echo en wilde het eigenlijk pas met 12 weken vertellen. Ik ben nu pas 6 weken vandaag. Maar goed. Het is wat het is en als het niet gaat, dan gaat het niet. Ik heb inmiddels de armbandjes besteld, hopelijk doet dat iets! Bedankt voor het meedenken allemaal! ❤️

4 jaar geleden

Reactie op Ama Ryllis

Heb je met al dat overgeven überhaupt energie om te gaan werken?
Het overgeven is pas gisteren begonnen, dus ik heb nog wel wat energie gelukkig 😅 Maar als dit nog aanhoudt, dan is het natuurlijk een uitputtingsslag die ik niet ga winnen!

4 jaar geleden

Maak echt even een afspraak bij de huisarts. Je kunt medicijnen krijgen. Ik heb dat zelf enorm lang uitgesteld en achteraf zo'n spijt. Het kan het je echt makkelijker maken. Misschien gaat de misselijkheid niet over, maar wordt het wel dragelijk (zoals bij mij)