8 Reacties

6 jaar geleden

Nooit wat aantrekken van buren. Straks verhuizen ze en denk je: we hadden best.... of hadden we maar.... buren blijf je vaak niet voor je leven. Met familie of goede vrienden vind ik het een ander verhaal.

6 jaar geleden

Gewoon doen! Wij hadden Sem ook op onze lijst. Leuke naam!

6 jaar geleden

Nooit wat aantrekken van buren. Straks verhuizen ze en denk je: we hadden b ...
De kat van een vriendin van mij heet Sem.馃ぃ

6 jaar geleden

Mijn zoontje heet ook Sem! En ja die naam komt erg veel voor.. tsja wat maakt het uit? Als jullie de naam mooi vinden dan zou ik er zeker voor gaan. Misschien speelt hij over een paar jaar wel helemaal niet met die kindjes.

6 jaar geleden

Reactie op Marielle1983

De kat van een vriendin van mij heet Sem.馃ぃ
馃ぃ

6 jaar geleden

This dat je het weet nu eh.. de naam Wout stond hier al jaren vast (echt, al zeker 20 jaar haha) nu zit hij met twee "Wouten" (馃槂) in de ploeg en minsten 10 op school 馃檲 Hij vindt het wel leuk!

6 jaar geleden

Leuk! Vooral doen als jullie hart bij die naam ligt misschien is Senn evt ook wat? Is toch net wat anders als je het echt vervelend vind