Hi dames,
Herkent iemand bovenstaande? Ik heb dus elke keer een natte onderbroek, tot doorheen lekken aan toe. Heb het idee dat dit (waterige) afscheiding moet zijn? Wat denken jullie?
Zijn jullie allemaal zwanger? Ik heb dit ook maar mijn nod is over 4 dagen dus nog geen idee of ik in verwachting ben馃檲
Maar heb al 2 dagen inlegkruisjes in want gister was mn hele onderbroek doorweekt 馃槄
He ik ook sinds kleine week. Ik ken dit niet echt van vorige zwangerschappen of ik ben het alweer vergeten 馃槃 vind het beetje irritant en wordt er wat onzeker van
Ik heb het ook. Had al onderbroeken in gebruik genomen met een extra laagje katoen in het kruis. Maar heb daar niet genoeg meer aan, dus toch maar inlegkruisjes nu..
Ja.. ik las dat het komt omdat in de laatste weken je geboorte kanaal zich voorbereid op de bevalling waardoor je baarmoederslijmvliezen meer vocht afgeven.. Inlegkruisjes for life hier! 馃槄